Wpis z mikrobloga

@Kasahara: Te "szczurki" nie robią nic innego na siłowni poza wyciskaniem klatki, i curlami na bajsy, więc nie dziw się że cię cisną w tym departamencie.
  • Odpowiedz
@drugiekonto imo siady spoko całkiem, ale drugie powtórzenie zacząłeś z hiperlordozą, zwróć uwagę na to, bo z tego się wziął lekki butwink i puścił brzuch. No i jak maksujesz to lepiej bez pauzy, chyba że docelowo tak miało być. O wyciskaniu mogę powiedzieć tylko że leżysz płasko jak nalesnik, ale tu Ci nie pomogę bo też mam #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Kasahara: poślady mam dobre (tak przynajmniej mówią dziewczyny xD)
@bart_212: @Cojestpiec: generalnie z plecami mam problem, że nie zawsze je proste trzymam jak piszecie. Staram się to poprawiać, dodatkowo głowa powinna być na przedłużeniu, a nie jak u mnie zadarta w górę.
@brtk122: w buty raczej nie zainwestuję (dr. Biernat twierdzi, żeby prozdrowotnie nie stosować, co mam też na celu). Co do coru to
  • Odpowiedz
@PrawyKuba: jest tu jakiś mirek, który z tym miał problemy i doczaił jakieś specjalne ćwiczenie na ławce na to. Nie pamiętam jak się nazywa, ale wiem że mu ruszyło klatka po tym właśnie. Spróbuję poszukać później i jak znajdę to zawołam.
  • Odpowiedz
@drugiekonto: sorry, ale nie uwierzę, że robienie przysiadów boso jest lepsze niż robienie ich w najzwyklejszych butach z płaską podeszwą. Efekt masz na filmie, gdzie przez brak stabilnosci na stopie cały się gibiesz
  • Odpowiedz
@drugiekonto: co do płaskiej to proponowałbym co jakiś czas porobić węższym chwytem(close grip, proponowałbym minimum 60% maksa normalnego) z nogami na ławce i powoli w dół i szybko do góry, pomoże w utrzymaniu stabilności. Do tego nie widziałem tam mostka.

jeżeli masz słabą obręcz barkową, to próbuj trap 3 rise + facepull na wzmocnienie
  • Odpowiedz