Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Mireczki z Wrocławia! Poszukujemy zaginionego kolegi!

Tomasz Kozik (27 lat) wyszedł z mieszkania przy ulicy Romana Dmowskiego krótko po północy w nocy z soboty (20.05) na niedzielę (21.05). Prawdopodobnie kierował się do swojego mieszkania na ulicy Bacha przez ul. Pomorską i Jedności Narodowej.
Był ubrany w ciemne spodnie, biały t-shirt i granatową kurtkę. Na palcu miał złotą obrączkę. Wyszedł bez butów w samych skarpetkach.
Jego telefon jest rozładowany i nie ma z nim od tamtej pory kontaktu. Załączam zdjęcie.
W imieniu żony i rodziny bardzo proszę o podzielenie się jakimikolwiek związanymi z sytuacją informacjami. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wroclaw #zaginieni (nie wiem, jakich jeszcze tagów mogłabym użyć, proszę o podpowiedź jakby co)
w.....e - Drogie Mirabelki i Mireczki z Wrocławia! Poszukujemy zaginionego kolegi!

...

źródło: comment_nt253xiTjwnqZCmmjQ5P7eUB2I2dKoLj.jpg

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MMercator: no teoretycznie tak, ale on tam mieszka. Nie pierwszy raz tak wracał. Poza tym, jeśli bo go pobili czy gorzej, to przecież chyba nie wrzucili go do piwnicy, że go znaleźć nie można.
...Chyba.
  • Odpowiedz
@MMercator: no proszę Cię, jaka gorsza część nadodrza? Mieszkam w tamtejszej okolicy i nic nawet delikatnie niebezpiecznego mi się nie przytrafiło, nawet kiedy wracałem w nocy do domu.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: nic. Policja była na tej Kurkowej i dostali nagrania, ale nie przekazali nam do tej pory żadnej informacji. Znajomi chodzą dalej i pytają o monitoringi w okolicach, ale jak na razie to chyba z jednego tylko uda się dostać nagrania dzisiaj wieczorem.
  • Odpowiedz
@hailabaila: @Amelie: komentarz na stronie radia i plotka z nim związana odnośnie pobytu Tomka w Zamościu to raczej pomyłka, bo chodziło o jego brata. Są podobnej budowy i można było ich pomylić. Poza tym nie wiemy nic nowego, oprócz tego, że jednak na Kurkowej go nie było, bo to ktoś inny, a więc ostatni trop to Dmowskiego przy inwestycji Wyspa Mieszczańska. Policja wczoraj przeszukiwała Kępę. Nie wiemy nic
  • Odpowiedz