Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Mireczki z Wrocławia! Poszukujemy zaginionego kolegi!

Tomasz Kozik (27 lat) wyszedł z mieszkania przy ulicy Romana Dmowskiego krótko po północy w nocy z soboty (20.05) na niedzielę (21.05). Prawdopodobnie kierował się do swojego mieszkania na ulicy Bacha przez ul. Pomorską i Jedności Narodowej.
Był ubrany w ciemne spodnie, biały t-shirt i granatową kurtkę. Na palcu miał złotą obrączkę. Wyszedł bez butów w samych skarpetkach.
Jego telefon jest rozładowany i nie ma z nim od tamtej pory kontaktu. Załączam zdjęcie.
W imieniu żony i rodziny bardzo proszę o podzielenie się jakimikolwiek związanymi z sytuacją informacjami. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wroclaw #zaginieni (nie wiem, jakich jeszcze tagów mogłabym użyć, proszę o podpowiedź jakby co)
w.....e - Drogie Mirabelki i Mireczki z Wrocławia! Poszukujemy zaginionego kolegi!

...

źródło: comment_nt253xiTjwnqZCmmjQ5P7eUB2I2dKoLj.jpg

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Mógł skręcić w 'Otwarta', przejść przez skwerek, pójść ul. Paulińską/Wąską i tam skierować się na wyspę.

Jaką drogę uważacie za najbardziej prawdopodobną? Wychowałem się w tamtych rejonach, mogę pomyśleć gdzie są kamery.
  • Odpowiedz
Jeśli miałby wpaść do rzeki przypadkiem to musi iść wyspą, cały teren jest dosyć dobrze zabezpieczony w sensie ciężko się potknąć i wpaść bo barierki są wysokie i gośc który mierzy 1.60 raczej nie nakryje się nogami i nie wyłoży w stronę rzeki nawet gdyby w te barierki wbiegł. Mógłby się stoczyć po nabrzeżu po stronie plazy, ale tam barierki tez są wysokie. Jedynym terenem ze swobodnym dostępem do rzeki jest właśnie
  • Odpowiedz
@anna-adam: @wellhellothere: No jak tel rozładowany to lipa... rzućcie temat taryfiarzom w mieście np.10.000 PLN za znalezienie... ich jest najwięcej na mieście wieczorem, więc i może coś wiedzą... a nic tak nie "motywuje" jak pieniądze.

Jak dacie nagrodę to się to rozgłośni jeszcze bardziej (wg mnie)

Im wcześniej traficie na dobry ślad tym większa szansa będzie na odnalezienie .

Powodzenia.
  • Odpowiedz
@wellhellothere: ludzie lubią uciekać mając dużo powodów które trzymają w sercu i w głowie.Dawno wiele lat temu uciekłem bo nie potrafiłem uzyskać samozadowolenia i satysfakcji w życiu które prowadziłem.Natomiast nie chciałem żyć tylko po to żeby po prostu być,wtedy dużo się zmieniło gdy nagle uciekłem nie dając nikomu znać mówiąc o rodzinie.
  • Odpowiedz
@a__s: dziekujemy bardzo!
@jaskiniowiec88: w komentarzach napisałam, w klapkach jednak
@coltfire: generalnie on miał tendencje do wędrowania po pijaku, no ale coś musiało się stać, bo przecież już dawno by wytrzeźwiał. Coraz bardziej celujemy w to, ze może na jakiejś wytrzeźwiałce nie udostępnili nam informacji (żonie), albo policja między sobą też się nie dogadała (albo ze szpitalami).

Generalnie policja już na dzisiaj skończyła... I ostatnim ich tropem była Kurkowa.
  • Odpowiedz