Wpis z mikrobloga

Podejrzewam, że #kompaniapiwowarska i #zubr robia nas w #!$%@?. Chodzi mi o promocję "dwa szybkie żubry". Pierwsza partia jak zaczyna się promocja to wychodzi taka, że co jakiś czas można te dwa żubry wygrać, tak na zachętę. Za to kolejne partie mają tych wygranych bardzo mocno ograniczoną liczbę lub wręcz nie mają ich w ogóle. Ewentualnie ja mam wyjątkowego pecha, ale teraz to ja mogę praktycznie w ciemno te kapsle wyrzucać.

#zalesie #oswiadczeniezdupy
  • 5
@LencoleK: Mam podobnie. Na ok. 50 butelek wygrana była jeden raz, w początkowej fazie. U kumpla to samo, pierwsza wygrana właściwie w pierwszym zakupionym czteropaku dwa miesiące temu, od tego czasu cisza.
@saltacme: Wczoraj byłem na festiwalu piwa i street foodu na AZSie. Można się śmiać, ale nawet najgorsze kraftowe jest 10x lepsze niż jakiekolwiek koncernowe. Ale cena min. 10zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pwone: nie twierdze, ze jest inaczej :) jestem okazjonalnym piwoszem - jedno, dwa piwka na tydzień max i nie pamietam już kiedy ostatnio kupiłem jakieś pospolite koncerniaki. Wole wydać 10zl za butelkę czegoś dobrego, pełnego smaku niż sikacza za 2zl :)