Wpis z mikrobloga

Mirki Kochane zawsze sam służę pomocą jeśli mogę pomoc i teraz prosze Was
Zdałem wczoraj Prawko ,zona ma ponad 10 lat PJ i wiadomo jak to po egzaminie nosi mnie jesli chodzi o 4 kółka i na juz chce cos "nowego"
mamy na stanie Opla Astre 2,wiem ze tym autem pojeżdżę jeszcze z rok do roboty i ogolnie zacioram je i naucze sie jezdzic na nim,chcemy drugie auto cos ala zafira,scenic (cos jeszcze?) Czego mam szukac, unikac ? Chce auto gdzie bez problemu schowam wózek i dwie siaty z tesco,zona nie chce combi ale możne być minivan O_o wiem wiem troche dziwne
nasz budżet do 15K zl jak się da ,tylko propozycje .
#kupautozmikro
#motoryzacja
  • 15
@Bozon_stuleja: kuzwa to nie zarzutka ,popatrz na moje konto 7 lat tutaj ponad =/ jestem wypity oblewalem PJ i kladlem dzisiaj listwy przypodlogowe poza tym nic nie spie bo mam bobasa 4 tygodniowego w domu :-) ,wiec przepraszam za styl
@lemansblue ja się na autach nie znam, te Renault scenic, Espace awaryjne są? Kurcze tam mi się tak podoba deska.Zafira też może być,ja chcę tylko typy a później będę sam szukal i molestował szwagra.
Żona ma do gadania bo bedzie jeździć tym autem i ustaliła limit (ja wziolbym Volvo bo są prześliczne ) a ja będę uczył się sztuki jazdy na naszym oplu
@drhipis i co z tego, ze jezdzi? To ze jezdzi to nie oznacza, ze wie jakie auto wybrac. Znam milion przypadkow gdzie zona wtracala sie do zakupu samochodu w mojej pracbazie. Jak pada magiczne haslo od klienta musi zona zadecydować to zawsze przepadaja mu najlepsze samochody bo np. Kolor nie taki. Facet musi miec jaja i podjac decyzje o kupnie samochodu.