Wpis z mikrobloga

@Indikatiwus_presentusaktiwus: Wiedźmin to przecież po-#!$%@?-ezja. Pewnie po prostu za dużo hajpu się nasłuchałeś i ci grę obrzydzidziło. Zwłaszcza, że książki ci się podobały, a dialogi od Wiedźmaka 2 są na prawdę dobre.

W sumie Wiedźmin pierwszy tylko lipa, bo fabułę miał słabą i od cholery cytatów wprost wyjętych z książki. Jeszcze to zakończenie w stylu epic fantasy, tak jest, to jest to za co ludzie lubią Wiedźmina xd

Ale dwójeczka już
Trójka mi sie zajebiscie spodobała i przeszedłem w tydzień.


@tfuj_pszyjaciel: spodobala Ci sie i przeszledles w tydzien? Mi sie trojka spodobala wiec robie side questy, zlecenia wiedzminskie i odkrywam znaczniki na mapie zeby wycisnac jak najwiecej i glowna linie fabularna skonczylem po 120h gry.

Zostalo mi jeszcze kilka side questow i setki znacznikow na mapie, do tego dwa dodatki.

Chyba tylko biegales od zadania fabularnego do zadania fabularnego, bo inaczej musialbys
@Terem: jedynka w momencie wyjścia była jednym z lepszych rpgów tamtych lat. Dwójka była sporo słabsza (niestety, choć sama fabuła stała na niezłym poziomie, tak całościowo było słabo (#!$%@? QTE). Trójka to majstersztyk i prawdopodobnie kolejne gry RPG będą korzystały z doświadczenia CDPR (Baron! Ta linia questów była fenomenalna).