Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem zwyczajną dziewczyną lvl 22. Mirki macie jakiś znajomych płci przeciwnej?Chciałabym poznać kolegę z którym mogłabym czasem gdzieś nawet wspólnie wyjść do kina, do pubu czy pospacerować. O ile nie ma problemu ze spotykaniem się w większej grupie o tyle jak już spotykam się z jakimś bez innych osób to zaraz jest podrywanie, nie mówiąc o innych próbach. Naprawdę niebieskie paski nie chcielibyście mieć po prostu od tak znajomą?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 101
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem nic nie pisać, ale muszę oznajmić że jest to możliwe, wiem to z własnego doświadczenia. Znamy się od szkoły, chodzimy razem na kawe/piwo, chodzimy nawet do kina! ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak spędzamy razem czas to bawimy się do rozpuku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) swisuje jej
OP: Właśnie od choćby po to, żeby sobie pośmieszkować, wyjść do kina na film na który koleżanka nie ma ochoty. Czasem ma się ochotę spędzić w męskim towarzystwie, ale jednocześnie nie od razu jako para.

Zawiedziona jestem bo poza paroma rozsądnymi wpisami faktycznie właśnie chyba niebieskim zależy na jednym.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania: A ja mam kilku dobrych kolegów, w większości są w związkach, więc o żadnym friendzonie nie ma mowy. Ja ich dziewczyny znam i dogadujemy się dobrze, bywa że razem (we trójkę lub w większym gronie) spędzamy czas i też jest git. Są środowiska, gdzie ludzie są nieco bardziej otwarci na takie nieromantyczne relacje koedukacyjne, jeśli nie masz kolegi, to widać Twoje środowisko ma inną charakterystykę, względnie to kwestia Twojego charakteru
to się źle kończy. zawsze


@iacek: Mam przyjaciela od dawna (właściwie znamy się przez całe życie, nasze mamy są dobrymi koleżankami, mieszkaliśmy na jednym osiedlu, chodziliśmy do tych samych szkół, teraz studiujemy w tym samym mieście) i nic nie planuje skończyć się źle :> Nie jesteśmy sobą zainteresowani, traktujemy się jak rodzeństwo, on ma dziewczynę, ja chłopaka. Kwestia postawienia jasnych granic. Tyle.
@AnonimoweMirkoWyznania Bliska, przyjacielska relacja damsko-męska jest możliwa, ale znalezienie odpowiedniej osoby do takiej relacji jest trudne. Faceci raczej nie czują potrzeby posiadania przyjaciółek. Rzadko usłyszysz od faceta słowa "lepiej się dogaduję z kobietami". Znam takie przyjaźnie damsko-męskie, ale znam też o wiele więcej prób utworzenia takich przyjaźni, które skończyły się próbą stworzenia czegoś więcej przez jedną ze stron.
@miesozerna:

Zacznijmy od tego, że

Wykop

Rozmowy o relacjach damsko-męskich

XDDDDDDDDDD

Ja i @miesozerna się zfriendzonowaliśmy wzajemnie i nie ma w tym nic złego, a każde z nas jest zadowolone z takiej relacji. Mogę jej powiedzieć o rzeczach, o których niekoniecznie chcę mówić innym, a i jak np miałem fazę, że zapłodniłem jakąś lochę, to właśnie ona mi tłumaczyła co i jak, i mnie uspokajała, gdy kumple pisali tylko: "Brawo debilu
@drcmlf: gówno prawda, faceci potrzebują przyjaciółek, tylko, że faceci to #!$%@? i się nie przyznają xd

Ilekroć nie przyjdę do klubu/pubu z jakaś koleżanką/przyjaciółką, to widzę znacznie większe zainteresowanie płcią przeciwną, bo to jasno wykazuje, że umiem gadać z kobietami. A jak owa psiapsi jeszcze się dużo uśmiecha i jest ładna, to każdy wygrywa, bo może i ona coś ugra. Tylko faceci to ameby umysłowe i nie myślą, w ogóle xd
@drcmlf: ale co to za argument? xD jak mogę sobie pomóc, to czemu mam tego nie robić? xD Jak idę sobie spodnie kupić, to też preferuję z jakąś psiapsi, bo kobiety są dobre w te rzeczy + większość moich koleżanek ma znacznie lepsze wyczucie estetyki niż ja.
iackowa: @iacek: jak dziewczyna sie zakocha to jej odmowisz ale ty sie w brzydkiej nie zakochasz (no bez jaj ze moglbys sie zakochac w brzydkiej xD) wiec tracisz jedynie a moglbys miec przyjaciółkę. Takie brzydkie przyjaciółki maja zawzwyczaj ladne kolezanki z ktorymi moglaby cie zeswatac ;)

Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: zakładasz po pierwsze że jesteś nieatrakcyjna, zwylkle sami siebie nie potrafimy ocenić. Po drugie wg ciebie wszystko się rozleci jeśli to ja się zakocham, w przeciwnym wypadku mogę odmówić - tak nie jest, wystarczy że jedna ze stron się zaangażuje, wszystko idzie w piach. Po trzecie, przyjaźn z tobą po to żeby zbliżyć się do ciebie to nic innego jak czyste #!$%@?ństwo, takie zachowanie to po prostu wykorzystywanie drugiego człowieka
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, friendzone to potwarz i hańba dla mężczyzny. Podobnie jak wychowywanie nie swojego potomstwa. Wbijcie to sobie do głowy wykopki. Osobiście nie koleguje się z kobietami i nigdy z żadną nie utrzymywałem koleżeńskich relacji. Od dłuższego czasu, nawet z nimi nie rozmawiam, mam tylko kumpli, chociaż z tym też bywa różnie.
@Shanny: Nie można z kobietami interesująco porozmawiać, bo kobieta nie jest od rozmawiania, zwierzania się, czy poznawania wspólnie świata a już absolutnie nie do przyjaźnienia się. Jesteśmy z dwóch różnych planet a spaja nas tylko chuć, pożądanie i chęć przedłużenia gatunku. Koniec kropka.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze się kończy na ruchaniu, ja jestem zdziwiony że są jeszcze marzycielki które wierzą w przyjaźń damsko-meską. Taka przyjaźń istnieje ale tylko z krypto-gejami. To już lepiej sobie koleżankę znajdź i nie #!$%@? zwykłych facetów swoimi fanaberiami o znajomych heh :P
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma przyjaźni damsko męskich bo nam one ryją beret i czujemy się wtedy jak smiecie. Nie rób z faceta torebki, poduszki i spowiedniczki bo robisz mu ogromną krzywdę.
Facet nie będzie inwestował w ciebie czasu jeśli mu się coś w tobie nie podoba. Po prostu nie.

Chyba że to gość w szczęśliwym związku. To wtedy możesz się tak bawć.
Nie, friendzone to potwarz i hańba dla mężczyzny.

Osobiście nie koleguje się z kobietami i nigdy z żadną nie utrzymywałem koleżeńskich relacji. Od dłuższego czasu, nawet z nimi nie rozmawiam


oho groźny stulej alfa wykryty XDDDDD

@DonVincento: