Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą te #januszeolx i #januszewynajmu
znajdziesz mieszkanie, blisko centrum, koło pracy, szkół i przedszkoli ale nie bo jaśnie Pani sobie życzy

Bez dzieci i bez psów


Bez psów to jestem w stanie zrozumieć bo w takim bloku to męczy się i pies i sąsiedzi.
Ale jak ci #!$%@? przeszkadzają ludzie to się wyprowadź na marsa albo w sam środek puszczy białowieskiej głupia tępa pipo!!! Stare baby #!$%@?ć prądem. Elo.
#przemysleniazdupy
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JestemSzejkiem: Wynajmowałam wiele mieszkań i mieszkałam w wielu miejscach i podobnie jak @Ddawid, @Krupier czy @kocykzsuszarki jakbym miała wynajmować komuś, to prędzej ludziom z psem niż z dzieckiem. Niektóre kanapowce są przystosowane do tego, żeby żyć w mieszkaniach i nie potrzebują nie wiadomo ile ruchu, plus ludzie nie mają #!$%@? podejścia pt. bezstresowe wychowanie psa i psy zwykle nie jazgoczą (nie zdarzyło mi się słyszeć psiego
  • Odpowiedz
@JestemSzejkiem: o ile nie jest to dog niemiecki, kawalerka 25m2, a właściciel ma mózg to pies wcale się w bloku nie męczy. Pies śpi około 16 godzin na dobę. W czasie kiedy nie ma właściciela pies ze spokojem może przespać te 8 godzin. Potem spacer, różni ludzie, rożne zapachy, psy. Taki pies musi być wyprowadzony choćby żeby zaspokoić potrzeby. Większość ludzi wychodzi też na przynajmniej jeden dłuższy spacer, który jest
  • Odpowiedz