Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą te #januszeolx i #januszewynajmu
znajdziesz mieszkanie, blisko centrum, koło pracy, szkół i przedszkoli ale nie bo jaśnie Pani sobie życzy

Bez dzieci i bez psów


Bez psów to jestem w stanie zrozumieć bo w takim bloku to męczy się i pies i sąsiedzi.
Ale jak ci #!$%@? przeszkadzają ludzie to się wyprowadź na marsa albo w sam środek puszczy białowieskiej głupia tępa pipo!!! Stare baby #!$%@?ć prądem. Elo.
#przemysleniazdupy
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JestemSzejkiem: najlepsze są stare baby co poszukują 'studentów medycyny' po czym wpadają na konsultacje i liczą na hehe recepty, albo januszerka od 'tylko dziewczyny', bo jak wiadomix laski to wcale nie syfią gorzej od facetów, są grzeczne tylko sie uczą i nic nie piją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JestemSzejkiem: Wiesz jak trudno weksmitować kogoś z dzieckiem? Nie? Poczytaj i będziesz rozumiał, a jak dalej nie dotarło to polecam kupić własne mieszkanie pod wynajem i się przekonać w praktyce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pestis: @benzdriver: Da się wywalić nawet rodzinkę z dziećmi, pod warunkiem podpisania umowy o najem okazjonalny - wtedy najemca jako załącznik do takiej umowy musi dostarczyć oświadczenie w formie aktu notarialnego, w którym poddaje się egzekucji i zobowiązuje się do opróżnienia i wydania lokalu w terminie wskazanym w żądaniu opuszczenia lokalu. Oprócz tego musi też wskazać lokal do którego się wyprowadzi.
  • Odpowiedz
@fruity: Według mnie taki zapis w regulaminie jest nielegalny. Postanowienia regulaminu nie mogą być sprzeczne z powszechnie obowiązującym prawem. Można zaskarżyć taką uchwałę do sądu.
  • Odpowiedz
@fruity: ile bym dał za taki blok. szczekanie kundli całymi dniami, bo właścicieli nie ma w domu, albo ktoś przechodzi przez klatkę jest zaraz po wierceniu dziur w ścianach udarem największą udręką mieszkania w bloku, fuj
  • Odpowiedz