Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zglosilem kolezanke @happygirl w sprawie tego tematu: https://www.wykop.pl/wpis/24111627/pilna-robota-na-zaliczenie-ktos-ogarnie-mi-prosze-/

Sprawa trafila do wladz uczelni, nie musicie dziekowac. Namawiam wszystkich do walki z polactwem i cwaniactwem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zglosilem kolezanke @happygirl w sp...

źródło: comment_YwSWKL5ig2jdBCcPngTratzGXtQFpxdZ.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
@sromer: porównaj sobie jak jest traktowane ściąganie w USA, UK, Niemczech do Polski. I nie tylko jak jest traktowane przez uczelnię, ale i samych uczniów (pojęcie homo sovieticus to protip).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: strach się o jakąkolwiek pracę domową, czy na zaliczenie spytać, bo zaraz wielkie hurr durr. Z tego, co zrozumiałam to nie był nawet jej egzamin. Wcześniejsze pytanie o jakieś zadanie to chyba też jakaś praca domowa, a nie egzamin. Nie popieram ściągania, ale sytuacja wg mnie jest raczej taka, że po prostu dziewczyna szukała pomocy w związku z tym przedmiotem, bo może chciała jakoś zdać. Jak widzicie pytała tylko o
  • Odpowiedz
bo takie sciaganie i to jeszcze przez laske to jest najgorszy rak


@gnt_1: czemu ściąganie przez faceta miałoby byc mniejszym rakiem niby?
Nieuczciwosc to nieuczciwość, jakie znaczenie ma tu płeć?
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania Spoko, że tak rycersko piętnujesz "nieuczciwość" (choć wygląda na to, że ta dziewczyna chciała nauczyć się do swojego zaliczenia), ale jak to się ma do tego, że wstydzisz się opisać to z anonimowych (dobrze wiemy, że historia z banem jest słaba, mógłbyś wymyślić coś wiarygodnego) i dlaczego mejla piszesz z fejkowego konta? Jeśli ktoś tu jest januszkiem-cebulaczkiem, to tylko Ty. Coś pokroju "Szanowny Naczelniku US, uprzejmię donoszę, że mój sąsiad kupił
  • Odpowiedz
a ja nie popieram, zapytała, można było odmówić i tyle. Ciekaw jestem czy ty #!$%@? taki jesteś fair, nigdy nie ściągnąłeś na sprawdzianie ani nic? Oby karma wróciła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P. S. Nic mnie z tym paskiem nie łączy, nawet jej nie znam, ale to było #!$%@? chamskie... #!$%@? i to słowo będzie najlepsze.


@fi9o: #!$%@? chamskie jest zachowanie tego paska. Dalej przymykaj oko na
  • Odpowiedz
OP: Nie podam swoich danych, bo niby po co? Co za roznica, czy swoje frustracje bedziecie kierowali w strone anonimowego konta, czy jakiegos nicka (mam bana, pisalem).

Radze popracowac nad soba, bo wielu z was zachowuje sie, jak typowy plebs: frustracja, agresja. Potem wielkie zdziwienie, ze tyracie za 7 tysiecy na reke w bieda-kraju.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
Karyna: Po ostatnim komentarzu OPa jestem na jakies 80% przekonana, ze to @zombiag. Ma bana, styl pisania OPa jest podobny do jego stylu i przy okazji jest to chyba jedyna osoba wsrod poznanych przeze mnie na wykopie, ktora potrafi sie w lekcewazacy sposob odnosic do bardzo dobrych w skali PL zarobkow (vide jego komentarz o 7 tysiacach na reke). Gosc siedzac w UK po prostu nie potrafi zinternalizowac faktu, ze
  • Odpowiedz
supersuper: Brawo ty! Pani Profesor właśnie uwaliła nasza całą grupę bo jedna osoba sobie coś tam wstawiła w internety! Jednak "coś z tym zrobiła". Dziękujemy ci pięknie! Zastanów się przed "#!$%@?" czy nie zaszkodzisz jeszcze komuś poza jedna laską... I faktycznie jak ktoś już pisał wyżej jak chcesz ratować świat przed niesprawiedliwością to zajmij się działalnością charytatywną, a nie ujebuj ludzi. Bo na "takiej ciężkiej Biotechnologi" jest dużo innych rzeczy do
  • Odpowiedz