Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zglosilem kolezanke @happygirl w sprawie tego tematu: https://www.wykop.pl/wpis/24111627/pilna-robota-na-zaliczenie-ktos-ogarnie-mi-prosze-/

Sprawa trafila do wladz uczelni, nie musicie dziekowac. Namawiam wszystkich do walki z polactwem i cwaniactwem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zglosilem kolezanke @happygirl w sp...

źródło: comment_YwSWKL5ig2jdBCcPngTratzGXtQFpxdZ.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Widać ilu obrońców (debili) się znalazło. Nie ważne, czy miał bana i dlatego napisał z anonimowego, czy nie, ale dobrze zrobił, bo rycerze nagle by go stalkowali itp.
Widać, że ściąganie to nic złego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
a ja nie popieram, zapytała, można było odmówić i tyle. Ciekaw jestem czy ty #!$%@? taki jesteś fair, nigdy nie ściągnąłeś na sprawdzianie ani nic? Oby karma wróciła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P. S. Nic mnie z tym paskiem nie łączy, nawet jej nie znam, ale to było #!$%@? chamskie... #!$%@? i to słowo będzie najlepsze.


@fi9o: Super podejście bulwo. Pewnie ty jak i reszta plusujących to
  • Odpowiedz
  • 2
@m0rgi nie studiuję. Już nie ten wiek, 'ale pewnie bulwo...' możesz się zgadzać że mną, lub nie... Moja opinia nie zrobiła nikomu krzywdy w przeciwieństwie do autora maila, tak odważnego, że nie miał odwagi nawet opisać sprawy pod swoim nickiem.
  • Odpowiedz
@fi9o: Pisał coś o banie stąd Anonimowe. Nawet jakby napisał z głównego (sam nie wiem czemu tak nie zrobił) to co niby to zmienia w tej sprawie? Ta dziewczyna @happygirl sobie i innym robi krzywdę "studiując". Dobrze jak zda sobie z tego wcześniej sprawę i odpuści te studia.
  • Odpowiedz
A mnie akurat przeraza to, ze tak wielu ludzi nie potrafi pojac, ze da sie zaliczac bez "oszukiwania". o_O Naprawde dla Was to calkowicie normalne? Spisac?

"Kto nigdy nie spisał zadania niech pierwszy jebnie minusem ... "

sam osobiscie niektore rzeczy powtarzalem po 2 razy bo moje sumienie nie pozwalalo mi przepisac od kolegi z lawki obok
  • Odpowiedz