Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zglosilem kolezanke @happygirl w sprawie tego tematu: https://www.wykop.pl/wpis/24111627/pilna-robota-na-zaliczenie-ktos-ogarnie-mi-prosze-/

Sprawa trafila do wladz uczelni, nie musicie dziekowac. Namawiam wszystkich do walki z polactwem i cwaniactwem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zglosilem kolezanke @happygirl w sp...

źródło: comment_YwSWKL5ig2jdBCcPngTratzGXtQFpxdZ.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sądzisz, że uczelnia coś by z tym zrobiła? U mnie na uczelni ostatnio wykryto plagiat pracy dyplomowej - nie dość że się koleś bronił 3 miesiące później niż standardowo powinien to jeszcze skopiował od kogoś słowo w słowo jeden cały rozdział w swojej pracy. Miał to (nie)szczęście, że miał tego samego recenzenta pracy co osoba od której zerżnął. Co zrobiła uczelnia? Dała mu miesiąc czasu na napisanie własnymi słowami tego
  • Odpowiedz
a ja nie popieram, zapytała, można było odmówić i tyle. Ciekaw jestem czy ty #!$%@? taki jesteś fair, nigdy nie ściągnąłeś na sprawdzianie ani nic? Oby karma wróciła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P. S. Nic mnie z tym paskiem nie łączy, nawet jej nie znam, ale to było #!$%@? chamskie... #!$%@? i to słowo będzie najlepsze.


@fi9o: Niby sie zgodze ,ale jednak nie. Zajela miejsce na kierunku
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Słusznie. Tępić uczelnianych ślizgaczy


@delnaja: ja byłem uczelnianym ślizgaczem. Po prostu niektórzy są inteligentni i dostrzegają że systemowe szkolnictwo jest #!$%@? warte. Dzisiaj sobie dobrze radzę.

A do autora. Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak frajersko #!$%@?łeś i prawdopodobnie zapłacisz za to.

To że laska ściąga to jej sprawa. Być może jest bardzo mądra i jej te uczelniane bzdety niepotrzebne. A jeśli jest głupia to rynek pracy ją zweryfikuje. Nic ci
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Robicie z igły widły. Zakładam że "osoba #!$%@?ąca" nie zna realiów przeciętnej polskiej uczelni wyższej i nie wie że uczelnia najpewniej nic jej nie zrobi, u mnie nieraz bywało tak że jak przychodziło do zaliczenia to sami prowadzący rzucali tekst w stylu "proszę zlitujcie się, nie chce mi się robić drugiego terminu" po czym wychodzili z sali i zostawiał nas samych. Zapewne skończy się na tym że "oszustka" najwyżej będzie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nosz #!$%@? ale ty i tobie podobni tepi jestescie to brak mi normalnie slow. Nie bede sie bawil w psychoanalize i was niszczyl, powiem krotko.

Jesli dla ciebie sciaganie na.gownoprzedmiocie na jakims w #!$%@? nie majacym znaczenia dla ludzkosci przedmiocie (nie.oszukujmy sie zaden z was elon raczej nie bedzie, conajwyzej winrary wgrywal w korpo) jest godne scigania z urzedu, to wyobraz sobie sytuacje w ktorej #!$%@? ochronie malego dzieciaka co
  • Odpowiedz
#!$%@?, co ten PRL zrobił z narodem, to ja nawet nie XD patologia jest plusowana, uważana za spryt i przejaw inteligencji, bo jak kiedyś krzyczeli "#!$%@?ć władze, #!$%@?ć PZPR" , to można krzyczeć dalej, nie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kapusie są piętnowani, zwyzywani od potomków f-szy SB, ale Ci sami krzykacze bez problemu ślą ploty, rzucają kłody i są #!$%@? narzekaczami w życiu, gotowymi do wbicia każdego
  • Odpowiedz