Wpis z mikrobloga

@aksamitna_kukurydza: Z każdym rokiem coraz więcej we wszelkiego rodzaju produkcjach spod znaku poprawności politycznej. A to m.in. przez was, różowe miękkie faje, bo z faceta to byście najchętniej drugą babę zrobili. Przy motorze nie dłub, do lasu na polowanie nie jedz, z kumplami na piwo no jak to beze mnie. A oni się głupi daję z miłości albo za ruchanko urabiać.

@Marbarella: Jestem takim samym człowiekiem jak ty z takim
@wykopowiczka69: Jakies przyklady? Fakt faktem nie ogladam wiele seriali, ale jedyny z watkiem gejowskim na ktory zwrocilem uwage w ostatnim czasie to Shameless, gdzie chyba nie ma w tym nic dziwnego. No, ale ja nie snuje teorii spiskowych na temat teczowej(TFU!) propagandy.

Moja rada dla Ciebie kolezanko. Wyluzuj troche, wyjdz pobiegac czy cos. Wiecej luzu, mniej nienawisci, tak sie latwiej zyje. Gdyby nie takie podejscie jak Twoje, nikt nie urzadzalby parad
@wykopowiczka69: Miekka faja, na podstawie kilku wypowiedzi masz juz caly moj portret psychologiczny co?xD Przez nienawisc, ktora wylewa sie z Twoich wpisow, dyskretne argumenty ad personam, wyraznie widac u Ciebie niechec do gejow. Moze Ty ograniczasz sie do internetu, ale wierz mi, wiele jest osob, ktore na widok dwoch mezczyzn trzymajacych sie za reke sa w stanie zaczac rzucac bluzgami, odgrazac sie na ulicy. Zreszta, o czym ja gadam. Ludzie sa
@wykopowiczka69:

Tak, bo każdy normalny facet zastanawia się jak to jest z kolegą w kakao.


Na początek można ręką albo ustami, gdzie twoja wyobraźnia!

i są na marginesie bo z biologicznego punktu widzenia są nieprzydatni


Jakby ludzie byli myszami, to możnaby zwracać uwagę na "przydatność biologiczną" czy tam liczbę dzieci. Ale jak już mamy społeczeństwo, kulturę, naukę, politykę, to "przydatność" jest trochę bardziej złożona. Można się przysłużyć ludzkości na wiele innych
@aksamitna_kukurydza: Faktycznie, bardzo pouczające. Na tym świecie wszyscy muszą być tacy samy inaczej są odpychani przez społeczeństwo, jeśli nie dostosowują się do "norm" -- do "średniej krajowej". I dotyczy to zarówno tych, którzy zaniżają standardy w dół jak i w górę.

Ja osobiście uważam, że sporo ludzi na wykopie jest właśnie przykładem takim ponadnormatywnym - odepchniętym przez "normalnych" (a tak naprawdę po prostu "przeciętnych") ludzi, których spotkali na swojej drodze. A
@aksamitna_kukurydza:
Ten film to nic więcej jak marksistowskie podważanie norm kulturowych w celu tzw dekonstrukcji kultury, która jest strażnikiem społeczeństw kapitalistycznych. To nie są żadne teorie spiskowe lecz dokładnie opisana marksistowska strategia, o której można poczytać m.in w takich książkach jak "Eros i cywilizacja" Marcusego (Marcuse to jeden z najbardziej wpływowych marksistów).
Oczywiście, że ludzie (w trym mężczyźni) mają pewne instynkty i ukryte przekonania, ale po to są normy kulturowe, żeby