Wpis z mikrobloga

Pamięta ktoś kanał NetiAneti? Koleś kiedyś wygadywał bzdury na temat cholesterolu i jajek co łykały wszystkie wykopki, a większość komentarzy brzmiało "hurr durr on jest lekarzem, wiec ma rację!". Okazało się jednak, że nasz Patryk najzwyklej w świecie kłamał w kwestii swojego stopnia naukowego i w rzeczywistości nie posiada wykształcenia medycznego.

#dieta #dietetyka #medycyna
  • 15
@Kasahara: Nie jest patomorfologiem i cynicznie kłamał. Podpierając swoją wiedzę tytułem (a to robił) mamy na myśli wykształcenie formalne. To że przygotowuje preparaty i czasem zajrzy lekarzowi za plecami w mikroskop nie czyni go lekarzem patomorfologiem, tak samo jak mnie oglądanie gwiazd przez lunetę nie czyni w sensie wykształcenia formalnego astronomem.
Btw: lekarz patomorfolog to widzi pacjenta co najwyżej dorabiając po godzinach w poz.
@Kasahara: Na 'patolodzy na klatce' masz screeny, dam tylko szybkie cytaty 'moje zadanie ogranicza sie do postawienia DIAGNOZY, na podstawie wycinków, wymazów". On nie ma prawa do stawiania diagnoz, w żadnym wypadku. To jest celowe wprowadzanie w błąd, a fakt że nie użył bezpośrednio słowa lekarz nic nie tłumaczy, mówiąc kardiolog też jednoznacznie mamy na myśli lekarza, a nie technika podpinającego holtery.
@Sanus7: @Kasahara: okej "diagnosta laboratoryjny" to też coś związanego z medycyną, jednak jest to bardzo niski stopień i nijak ma się do patomorfologa.

@milten6:

Pan okazał się zwykłym oszustem podającym się za patomorfologa. Tak naprawdę nie jest ani specjalistą patomorfologii, ani nawet lekarzem. Wszystko wskazuje na to, że doktoratu również nie ma, choć zgadza się z rzeczywistością średnia ze studiów, którą również chętnie "argumentował" w dyskusjach z obserwującymi (nie
Clefairy - @Sanus7: @Kasahara: okej "diagnosta laboratoryjny" to też coś związanego z...

źródło: comment_7upZ6VySWS7wm5qdyVs2pjyQjB6U2guq.jpg

Pobierz
@isilien171: o kurde rzeczywiście xD Nie wiedziałem, że to był aż taki rak.

Neti Aneti - Pod Mikroskopem - odpowiada na krytykę z pseudonaukowego forum.

Na jakimś forum na FB zaczęli go atakować. Zasypali toną spamu. Kim jest? Znachorem, wróżbitą czy agentem Big Pharmy? Co robi i czym się zajmuje. Obszernie i konkretnie odpowiada na krytykę po wypuszczeniu ostatniego filmu o antykoncepcji.


https://www.wykop.pl/link/3725387/neti-aneti-pod-mikroskopem-odpowiada-na-krytyke-z-pseudonaukowego-forum/

I komentarze:

Jak zwykle @fiziaa nie zawodzi xD
@Clefairy: A co to znaczy "stopień naukowy"? Lekarze nie mają stopnia naukowego. Lekarz to stopień zawodowy a nie naukowy. Tylko się potocznie mówi na zwykłego lekarza "doktor". Dopiero doktor nauk medycznych to stopień naukowy.