Wpis z mikrobloga

sprawdzam spirytus z Niemiec i dostsje ksywe Masa, pozniej smieszkuje z michauem i elfikiem podczas ama jak to glwacilem niczego nieswiadome autosptopowiczki :)
  • Odpowiedz
@teomo: kupuje 20milionów Bitcoina za 2k $ co dziś dało by mi 25bilionów $ byłbym najbogatszym człowiekem na ziemi i zapewne do końca świat.....
  • Odpowiedz
@teomo: Jak najszybciej staram się ogarnąć jakiś biznes w średniej wielkości mieście korzystając z Wilczka. Szukając koneksji i chodów u polityków próbowałbym nachapać się trochę na prywatyzacji, ale nie za duzo na raz by nie podpaść mafii/służbom fiskusowi.

W momencie usztywnienia kursu $ przez Balcerowicza kupowałbym je jak #!$%@? by w 1995 kupić akcje Apple na moment przed przejęciem przez nich NEXTa (wcześniej Pixara przed premierą Toy Story). Przez następne
  • Odpowiedz
@teomo: Ja Ci teraz powiem, a ty ogarniesz wehikuł czasu i wykorzystasz moje pomysły. Nie ze mną takie numery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dandelion: Można im podesłać przy okazji wyniki najbliższych meczy rugby żeby mięli czas przekonać się że naprawdę zna się przyszłość.
Co do mnie:
Dla siebie:
Korzystając z bukmaherki/kursów na giełdzie/lotto zbijam kapitał
Zapoznaję się z używanymi w tedy technologiami webowymi
Emigruję na Zachód (nie chcę skończyć jak Kluska) - korzystam wtedy z oferty wiza
  • Odpowiedz