Wpis z mikrobloga

@zomowiec: na liveleak podali że w organizmie były ślady po kokainie i w dodatku nie mając uprawnień pędziła z prędkością 100 km/h. Paul Walker był doświadczonym kierowcą i jemu nie udało się przy takiej prędkości Porschaka opanować - fakt, że w terenie zabudowanym, a co dopiero tutaj
  • Odpowiedz
@zxcvf: porypało mi się. W każdym bądź razie ponoć trzeba być cholernie doświadczonym by je prowadzić. Taka sama sytuacja była w Grecji na autostradzie - na wykopie też był z tego filmik
patrzpan - @zxcvf: porypało mi się. W każdym bądź razie ponoć trzeba być cholernie do...
  • Odpowiedz
@pedros92 Najbardziej przerypane mają strażacy bo są właściwie pierwsi na miejscu wypadku.Takie np. OSP chlebie na potęgę bo ciężko takie widoki wyrzucić z pamięci.W necie są jeszcze gorsze rzeczy np. film z wypadku jak strażak otwiera drzwi a tam zsuwa się gościu co albo pasów nie miał albo poduszki - jak walnął w kierownicę to mu płuca wyskoczyły
  • Odpowiedz
@testowe110: nie mam nic do szybkiej jazdy. Wszystko z głową. Jednak nie podoba mi się relacjonowanie na snapie/fejsie/gdzieś (po prostu publicznie) każdej, głupiej chwili. Ktoś pomyśli "zawiść" - otóż nie, wg mnie to dziwne i już.
  • Odpowiedz
@hirud Wiem że wyciekły i rodzina nawet odszkodowanie dostała.Chodzi mi o tych z pierwszego zdjęcia.Raz nawet gościu - Włoch transmitował swój lot na wingsuit.Chodzi mi o czasy w jakich żyjemy.Kiedyś była tylko wzmianka w gazecie o jakimś wypadku a teraz nawet samobójstwo ludzie transmitują w internecie
  • Odpowiedz
@patrzpan: > Chodzi mi o czasy w jakich żyjemy.Kiedyś była tylko wzmianka w gazecie o jakimś wypadku a teraz nawet samobójstwo ludzie transmitują w internecie

Jedyna różnica to postep technologiczny. Oprócz tego nic się nie zmieniło i nie żyjemy w diametralnie innych czasach.
  • Odpowiedz