Wpis z mikrobloga

Tak się manipuluje wypowiedzią. Niejaki @goomba-pl (zweryfikowany) umieścił wpis z filmem, w którym @Axelio zaznacza, że jest to jego prywatna opinia o sprzęcie - w tym wypadku konsoli. @goomba-pl zrobił z tego aferę, a nawet wręcz zwyzywał Axelio od błaznów. Przykro mi kolego @goomba-pl ale jedyną osobą, która się skompromitowała jesteś ty. Każdy ma prawo myśleć co mu się podoba i wypowiadać się publicznie. O sprzęcie. W tym wypadku to zwykły atak ad-personam, najgorszy rodzaj trollingu. WSTYD!


https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Dpey6oZCSUFxwnTpEn498uMTAJFHqFdl.jpg



#xanthia #xanthiacontent #axeliocontent #rakcontent #goombaplcontent #nintendo #n64 #nintendo64 #rozrywka #konsole #gry
Kryspin013 - > Tak się manipuluje wypowiedzią. Niejaki @goomba-pl (zweryfikowany) umi...

źródło: comment_u16u3LiAw9f0pG5ihJlY5APd7Au70bnU.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra:

Tylko na tyle was stać ( ) Obrażać innych

... głupi fanboju nintendo


Zmanipulowałaś wypowiedź. Inne zdarzenia nie mają tu zastosowania, gdyż nie dotyczą tej sprawy. Jak widać sporo mirków ma już ustalone o tobie zdanie i
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: ja to zawsze mam xD z tego, że za każdym razem, za każdą taką akcją ona staje po stronie s---------y i wymyśla najbzdurniejsze argumenty. Czasem wiadomo, obrona słabszego i jechanego przez złą większość jest spoko - ale wtedy kiedy masz k---a argumenty. A ona nie, bez znaczenia. Będzie bronić laski szlaufa, który zdradza, będzie bronić Axelio wyzywających krytyków od hejterów, etc.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nie rozumiem tego wszystkiego... tam jest ogromna rozpiska, a w odpowiedzi między wierszami ktoś dostaje "to je moja opinia, nie zgadzasz się z nią, nie komentuj"... Twoja opinia jest twoją opinią i masz prawo jej się trzymać, jednakże nie możesz zakazać krytyki, w przypadku gdy wypowiadasz ją publicznie.

Ten Axel to jakiś bożek gejmingu, że nikt nie reaguje na "możesz stąd w---------ć" do widza który stara się prowadzić kulturalną
  • Odpowiedz
@patrykolos: Dafaq, myślałem, że ten film o n64 i jego wyzsika to pojedyncze przypadki jednak cały czas podsyłasz że ten gościu po prostu tak ma wyzywając wszystkich na około od fanbojów i hipokrytów xD

Tak na wykopie po ostatniej akcji z Micugowem wcale się nie dziwię, że się nie wychyla xD
  • Odpowiedz
@patrykolos: nieźle, wychodzi na to, że to cham wybijający się na retro nie mając o nim pojęcia, inaczej szukałby wiarygodnych informacji. Można się rozejść, nie ma co dawać atencji takim burakom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@budus2: Nie obchodzi mnie goomba. Nawet go nie znam. Obchodzi mnie hipokryzja i ignorancja axelio. Na filmiku jojczy jak to wszyscy się na niego rzucili i zaczęli go obrażać, tymczasem to on wyzywa/zachowuje się agresywnie w stosunku do ludzi z którymi się nie zgadza i nawet nie wchodzi w dyskusje tylko rzuca tekstami w stylu "w---------j" jak jakiś rozwydrzony bachor:

https://imgur.com/gallery/Wm9sp
  • Odpowiedz