Wpis z mikrobloga

Tak się manipuluje wypowiedzią. Niejaki @goomba-pl (zweryfikowany) umieścił wpis z filmem, w którym @Axelio zaznacza, że jest to jego prywatna opinia o sprzęcie - w tym wypadku konsoli. @goomba-pl zrobił z tego aferę, a nawet wręcz zwyzywał Axelio od błaznów. Przykro mi kolego @goomba-pl ale jedyną osobą, która się skompromitowała jesteś ty. Każdy ma prawo myśleć co mu się podoba i wypowiadać się publicznie. O sprzęcie. W tym wypadku to zwykły atak ad-personam, najgorszy rodzaj trollingu. WSTYD!


https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Dpey6oZCSUFxwnTpEn498uMTAJFHqFdl.jpg



#xanthia #xanthiacontent #axeliocontent #rakcontent #goombaplcontent #nintendo #n64 #nintendo64 #rozrywka #konsole #gry
Kryspin013 - > Tak się manipuluje wypowiedzią. Niejaki @goomba-pl (zweryfikowany) umi...

źródło: comment_u16u3LiAw9f0pG5ihJlY5APd7Au70bnU.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Poświęcasz swój cenny czas żeby w merytoryczny i czytelny sposób wypunktować błędy w opracowaniu, a w odpowiedzi otrzymujesz jedno krótkie zdanie, w dodatku z wyzwiskami. Ciekawe jak się poczuł autor tego komentarza XD.
  • Odpowiedz
a w odpowiedzi otrzymujesz jedno krótkie zdanie, w dodatku z wyzwiskami


@TlustodupyBialorusin: 3 zdania, bez wyzwisk. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jeśli takowe widzisz to mi wskaż, i naucz się liczyć kropki ew znaki zapytania, albo chodziarz wielkie litery.

@Kryspin013: To pokaż ten fakt. Może nie tylko mnie, ale i innym.
  • Odpowiedz
3 zdania


@xandra: Treści w nich ledwo starcza na jedno.

bez wyzwisk

XD

Ty głupi fanboju axelio!

Czytanie ze zrozumieniem się kłania


@xandra: przyganiał kocioł garnkowi...

i naucz się liczyć kropki.


@xandra: Gdyby stosował się do zasad interpunkcji, to może naliczyłbym cztery ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Nie odpisuj. Idę spać.
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: Nieważne, jest fanbojem nintendo. Zresztą my też jesteśmy - żadnych argumentów, możemy #!$%@?ć. Zresztą nie obrażaj @axelio gupi fanboju nintedo i @Xanthia ty głupi fanboju argumentów.

@xandra: Oczywiście nie ma to znaczenia, bo Nintendo stało się niszową platformą, a Sony zwinęło prawie cały rynek i to jest fakt.
  • Odpowiedz