Wpis z mikrobloga

#magdalenazuk #magdazuk
Pamiętacie wypowiedź jednego z wczasowiczów, który mówił że Magda już w pierwszy dzień dziwnie się zachowywała i chodziła w okół hotelu "tanecznym krokiem" i była w "innym świecie"?

Ładnie to pasuje do tego co mówił Maciek, jej ex na temat tego jak się poznali w jakimś klubie:

Podeszła do mnie i powiedziała: „Cześć, jestem Magda i jestem księżniczką”


Myslę, że mogło jej w Egipcie odwalić i może myślała, że jest w jakimś egzotycznym pałacu maharadży czy innego śniadego kalifa a sama jest słowiańską księżniczką na wydaniu :)
To z jakiego względu to już inna sprawa. Wciąż obstawiam prochy.
  • 31
@worldmaster: Mocne prochy plus kobieca skłonność do projektowania na rzeczywistość swoich solipsystycznych fantazji faktycznie mogła doprowadzić do takich urojeń. Zwłaszcza, że w przypadku Magdy mamy do czynienia z wręcz archetypicznym przykładem blondynki-księżniczki, takie laski mają wyjątkową skłonność do pogrążania się w tego typu rojenia i imaginacje.
@worldmaster: Niech zrobią oznaczenia na narkotyki i wtedy będzie można spekulować czy mamy do czynienia z osobą zażywająca w Polsce narkotyki przed wyjazdem czy z zupełnie czystą sportsmenką i zwyczajną kobietą bez nałogów. Bez badań z jej zachowania nie znając jej osobiście to my możemy tylko spekulować. Natomiast jak ją idealizują niektórzy to jest jakiś rodzaj paranoi.
ona nie wyglądała na ćpunkę


@comielipsa: A kto wygląda w dzisiejszych czasach? Ten były mąż Górniak co przejechał babę na pasach też nie wyglądał na walącego kokainę zwykły facet dobrze ubrany. Jest różnica w narkomanach co walą dzień w dzień w żyłę a takich co wciągają raz, dwa razy na tydzień. Szczerze wątpię żeby ktokolwiek obracający się w takim towarzystwie i klimatach nie miał nigdy styczności z narkotykami Jak tobie wydaje
@Triptiz: Nie znam osob jeżdżących po klubach latami którzy nie mieli stycznosci z narkotykami. To takie towarzystwo, przecież trzeba cala noc tańczyć.. A mam 30che na karku i za moich czasów to było chyba jeszcze bardziej popularne wśród tego towarzystwa dyskotekowcow.
@Triptiz: Tak à propos oznaczania narkotyków we włosów. Według polskiej wiki "Do badań nadają się włosy o maksymalnej długości 24 cm – po upływie dwóch lat następuje otwieranie się łusek włosa i wypłukiwanie substancji wbudowanych w ich strukturę." - ktoś się orientuje czy to legitne info? Rozumiem, że w końcówkach długich włosów można już niczego nie wykryć, właśnie przez te otwieranie się łusek włosów, no ale przecież przy nasadzie dało by
@adam-nowakowski: No ale włosy rosną też w innych częściach ciała. Brwi, nos, pachy, nogi, ręce. Przy sekcjach chyba też poprzez badanie wątroby i paznokci można oznaczyć pewne substancje ale tego nie jestem pewny coś mi się o uszy obiło.
@Triptiz: No ale na rękach czy nogach nie rosną cały czas. Żeby cząstki chemiczne narkotyku mogły się wbudować w strukturę włosa zażywanie musi się odbywać w trakcie fazy wzrostu włosa. Natomiast w przypadku wątroby ślady po narkotyki przepadają po 2-3 dniach. Miejmy nadzieję, że zabezpieczyli próbki krwi i moczu. Chociaż patrząc na ten cały burdel po stronie egipskiej można mieć wątpliwości.
@comielipsa: No wcale, 4 lata temu poznała byłogo, POD KLUBEM, z obecnym M. Tez widywana w klubie , są zdjęcia z imprez. Ja akurat inne klimaty całkiem oddalone od muzyki elektronicznej. Nie miałam żadnego narkotyku w ustach, jedynie alkohol raz na pol roku, papierosy tez zero. Takie chybiłeś
@comielipsa: No ale po co ciągle powtarzasz słowo ćpun? Setki sportowców sto razy lepszych od niej zażywają narkotyki co weekend i nikt nie nazywa ich ćpunami. Słowo ćpun to już samo dno a używanie ich w tym kontekście ma na celu tylko zdyskredytowanie naszych domysłów. Jak będą potwierdzone albo i nie potwierdzone będzie można je odwołać albo potwierdzić teraz to jest jedynie luźna dyskusja. Skoro rodzina jej twierdzi że przyczyną nie
@comielipsa: Tak wszyscy w Rosji sami Rosjanie. Choćby znany z wypadku Darcy Ward był zatrzymywany za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków. Z piłkarzy to chyba szkoda wymieniać Maradona, Gascoigne, Tony Adams, Mario Jardel, z tych starych z młodych choćby Balotelli, Mutu. Koszykarze : Iverson, Rodman brali co wpadło. Tenis: Andre Agassi na metamfetaminie jechał a wygrał 60 turniejów. Ludzie którzy mieli świetne kariery byli czynnymi sportowcami a ty tutaj sadzisz
to kazdy widzi i nie podlega to dyskusji.


@BufferOverflow: oczywiście, że podlega, nawet jeżeli jest najbardziej prawdopodobną wersją. Zakończyc dyskusję będzie można najwyżej po jednoznacznym oświadczeniu prokuratuty