Wpis z mikrobloga

@Lubie_Budyn:
Nie wiem co twoj różowy rozumie przez kalorie, które nie wpływają na dietę ale takie myślenie nie jest do końca bezpodstawne.
Pare dni temu na wykopie było:
http://piwolucja.pl/felietony/od-piwa-sie-nie-tyje-rozwiejmy-ten-mit-megafelieton/

Sformułowanie kaloria kalorii nierówna również nie wzięło się znikąd. Poprosiłem o kilka słów wyjaśnienia renomowaną dietetyk z Gdyni, Paulinę Guziołek.

Wyobraźmy sobie, że kładziemy na szali czekoladę oraz łososia. Jeden i drugi produkt możemy zjeść w takiej ilości, że dostarczy nam około
@Lubie_Budyn: @Weirdoo: przypominacie mi ludzi co oglądają filmy z żółtymi napisami na youtube. #!$%@? z nauką, #!$%@? z dietetyką, wy obejrzeliście filmik na youtube "jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz" i wam pasuje ta teoria. Pasuje bo jesteście grubasami co uwielbiają pizze wpieprzać i czekoladę. No kulturyści na całym świecie się mylą tylko wy jesteście oświeceni. Pewnie jesteście gówniarzami i wam się wydaje, że wybory żywnościowe nie mają znaczenia. Mają
skoro wedlug nich 5 bananow jest lepsze niz snickers


@Weirdoo:
Bo jest lepsze. Snicersa wciągniesz nosem w 1 minutę i za pół godziny będziesz głodna. Banany dasz radę zjeść na raz max 1-2 więc dostarczysz mniej kalorii, do tego przyswoisz różne mikroelementy i będziesz syta dłużej.
@vateras131: No nie wiem jak Ty ale ja zjem luzno 5 na raz i szybko mi sie trawia wiec nie ma dla mnie roznicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a slodyczy nie jem w ogole wiec patrze pod katem kalorycznosci i konkretne porownanie 500 kalorii do jakichs 250-300?