Wpis z mikrobloga

BOOM!!!

Przebiliśmy 60 osób!

Oficjalnie jest nas dwa razy więcej niż rok temu. Wzrost frekwencji o 100% robi wrażenie. A do końca rejestracji jeszcze 4 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No to już znaczy KONKRETNĄ kolumnę i naprawdę sporą liczbę motocykli ;-)

Muszę skombinować jakiś megafon żeby nie stracić głosu w czasie konkurencji (dzięki @katera za pomysł :P)
Jak zwykle wszelkie info do znalezienia na http://zlotmotomirko.pl
#zlotmotomirko #motomirko #motomirki
b.....u - BOOM!!!

Przebiliśmy 60 osób! 

Oficjalnie jest nas dwa razy więcej niż...

źródło: comment_Tfo3h3FtnN093fpWzsgGdynS1iaSSHkc.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@blubi_su: takie pytanko szybkie mam. w mojej sytuacji nadal nie wiadomo czy będę miał wolne, więc niestety nie mogę opłacić zlotu. ale gdyby się okazało, że będę miał jednak ten weekend wolny, to mogę chociaż wpaść na jeden dzień? np. na ten wspólny obiad(oczywiście płacę wtedy sam, żeby nie było że na krzywy ryj czy coś). czy wtedy jest już z góry jakaś rezerwacja posiłków i będę mógł tylko patrzeć jak
  • Odpowiedz
@ImeNs: Jasne że możesz wpaść do nas w sobotę rano, pojechać na trasę i zjeść z nami obiad, a potem bawić się na konkurencjach, zobaczyć pokaz ratownictwa itd. Z obiadem muszę wiedzieć maks na 24h wcześniej.
  • Odpowiedz
@blubi_su: no i gitara. oby teraz tylko wolne jednak było, bo nie po to robiłem tyle drobnych modyfikacj mojego bandyty, żeby nie móc zbierać atencji przed 60 osobami( )
  • Odpowiedz
@blubi_su: Ej, teraz zauważyłem że on jest krócej na wypoku od Ciebie Blubi ;D Myślałem że on to wypok, a wychodzi na to że niby tak, ale #!$%@? nie do końca :D
  • Odpowiedz