Wpis z mikrobloga

Murki, gotujcie bigos i wysyłajcie do mnie całymi garami.
Właśnie po rodzinie rozchodzi się smrodek kuzynki.
Pojechała na trip do #hiszpania od Walencji do Kadyksu
Tam poznała Enrique Macho, czarującego Sebę karmelowego koloru z południa Hiszpanii. Seba zachwycony blond urodą mojej kuzynki obiecał jej wszystko, więc skoro miała zostać królową Kastylii i Katalonii to wspaniałomyślnie rozłożyła uda.

Jest w ciąży. Kolejna samotna matka. Mam nadzieję że 500 peso plus chociaż wyrwie... a tak serio to żal i wstyd.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seksturystka
  • 92
@Impresjonista: #!$%@? mać jak można się #!$%@?ć z obcymi bez zabezpieczenia? xDDDDDD


@efceka: > że poleciała bez gumy to inna sprawa, ale największy ból dupska jest o to, że z Enrique zamiast z Sebą xD

@Kieres: @efceka: twierdzicie, że nie da się zajść w ciążę używając prezerwatywy?

I nawet nie mówię o pękniętej gumie, bo po tym zawsze da się dokupić tabletki, ale można przenieść plemniki niechcący po
@Kieres imie jest dopasowane akurat do tej sytuacji,a bol dupy mialbym i w "polskim" przypadku gdyby ktos laczyl studia z szacunkiem do siebie oraz tym,ze ktos, kto jest na studiach nie jest w stanie zachowac sie "niegodnie"
@frogfoot: Narzekam, że dziecko będzie miało nieodpowiedzialną matkę i najprawdopodobniej nie pozna ojca.
Płód to nie dziecko?

Hm... jeżeli za punkt ZERO ustalimy poród, to dziecko fizycznie na minutę przed porodem, niewiele się różni od tego z minuty po porodzie. I niewiele się różni od dziecka na 2 minuty przed porodem. Ba, nawet na 2 miesiące przed urodzeniem niewiele się różni, skoro mamy wcześniaki. Więc możemy ustawić krok co minutę i
@Kieres:

polaków dalej boli dupsko, że kobieta widząc przystojnego i szarmanckiego męzczyzne chce się z nim przespać?


Żeby chociaż było tak jak piszesz. A prawda jest taka, że spokojnie 80-90 % takich poznanych "szarmanckich mężczyzn" to zwykli rwacze co na słodkie słówka i piękne oczka bzykają zagraniczne laski. To nie ma żadnego związku z szarmanckością, tylko zwykłe wykorzystywanie naiwności (a także chcicy) kobiet. Nie neguję, taki temperament i mi to wisi
@Impresjonista: Na tym etapie rozwoju, na ktorym jest ciaza twojej wymyslonej kuzynki ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno nie mozna mowic o zadnych przymiotach ludzkich. I w tej konkretniej sytuacji, przy ewidentnej wpadce, usuniecie ciazy jest najlepszym wyjsciem dla wszystkich zainteresowanych.

ps. jak bardzo w skali od 1 do 10 boli cie dupa, ze "wakacyjni ruchacze" maja zabawe, fun, emocje i fajne przezycia, a ty w piwnicy