Wpis z mikrobloga

Murki, gotujcie bigos i wysyłajcie do mnie całymi garami.
Właśnie po rodzinie rozchodzi się smrodek kuzynki.
Pojechała na trip do #hiszpania od Walencji do Kadyksu
Tam poznała Enrique Macho, czarującego Sebę karmelowego koloru z południa Hiszpanii. Seba zachwycony blond urodą mojej kuzynki obiecał jej wszystko, więc skoro miała zostać królową Kastylii i Katalonii to wspaniałomyślnie rozłożyła uda.

Jest w ciąży. Kolejna samotna matka. Mam nadzieję że 500 peso plus chociaż wyrwie... a tak serio to żal i wstyd.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seksturystka
  • 92
  • Odpowiedz
@Kieres imie jest dopasowane akurat do tej sytuacji,a bol dupy mialbym i w "polskim" przypadku gdyby ktos laczyl studia z szacunkiem do siebie oraz tym,ze ktos, kto jest na studiach nie jest w stanie zachowac sie "niegodnie"
  • Odpowiedz
@Kuciniak: nie ma znaczenia czy to byłby kuzyn który wyruchał 10 hiszpanek, czy kuzynka która wyruchała 10 hiszpanów. Efektem lekkomyślności jest dziecko pozbawione w tym wypadku ojca, stulejcu, a we wpisie komentuję biedę mentalną i nieodpowiedzialność wakacyjnych ruchaczy.
  • Odpowiedz
ale jak można się #!$%@?ć z obcym o którym nic się nie wie...


@Impresjonista: Calkiem normalnie. I moze byc to calkiem mile i przyjemne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba tylko miec swiadomosc konsekwencji, zabezpieczac sie i generalnie dbac o higiene.
  • Odpowiedz
@Impresjonista: piszesz ze rozłożyła nogi i ewidentnie od tego idzie negatywny wydźwięk. Zgadzam się z tobą że brak zabezpieczenia jest idiotyczny z jej strony i najbardziej poszkodowane w tym będzie dziecko.
  • Odpowiedz
@Impresjonista: Ale ja nie białorycerzę, mówię tylko o twoim prawiczkowatym podejściu do seksu. :) Twoja kuzynka #!$%@?ła na całej linii i to jest fakt niezaprzeczalny. Ale #!$%@?ła, bo się nie zabezpieczała, a nie dlatego, że uprawiała seks.

Chyba tego jeszcze nie wiesz, ale są ludzie którzy uprawiają seks. ;)
  • Odpowiedz