Wpis z mikrobloga

Ej mireczki z #krakow !
Widział ktoś ostatnio Tomka (Lektornego)?
Może nie kojarzycie go z imienia, ale od kilku lat zagadywał ludzi na Plantach/Rondzie Mogilskim/Grodzkiej- zachęcał do kupna książki.
#szukajo
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja niestety nie pomogę, ale pamiętam, jak kupiłam za dyche te jego książke. Przeczytałam i jak znów go spotkałam, to powiedziałam, że to lipa totalna, że sporo literówek i ogólnie składa bardzo proste zdania na zasadzie "Michał podszedł pod okno." i takie notorycznie się pojawiały. To się pofaflunił trochę że pewnie nie zrozumiałam kontekstu, że ogólnie nie zrozumiałam głębi etc xD Jak on dalej sprzedaje te samą książke od kilku lat to
  • Odpowiedz
  • 0
Często widziałem go na plantach i zauważyłem jedną rzecz, 90% osób z którymi gadał to były różowe paski. Chyba łatwiej było im wcisnąć te "dzieła" :D
  • Odpowiedz
@MonikPierszyDrugiTrzeci: Ta widziałem go, pomijając, że w jego "dziełach"(a gwoli ścisłości, w jego dziele, bo czytałem tylko jedno) jest wiele błędów stylistycznych, literówek, brak odpowiedniej interpunkcji może i to nie przeszkadza aż tak, ale osobiście gdy ktoś nie wstawia przecinków w odpowiednie miejsca, to mam oczopląs i trudniej mi zrozumieć sens zdania. Gość jest trochę creepy, za każdym razem, gdy go widziałem to miał ubraną czapkę.
  • Odpowiedz
@MonikPierszyDrugiTrzeci: Myślałem przed chwilą o Tomku i pomyślałem, że sprawdzę, czy wykop ma coś o nim do powiedzenia. Miałem z nim styczność dość bliską od maja do października. Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia ;) Sorki za odkopywanie tematu, też jestem ciekawy co z nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz