Wpis z mikrobloga

@worldmaster: Skoro byli dopiero jakieś 3 miesiące razem, to niekoniecznie ze sobą mieszkali/ mieli możliwość sprawdzenia takich rzeczy w takim dokumencie. Nie wspominając o tym, że grzebanie bez wiedzy w dokumentach przy takim stażu związku samo w sobie byłoby mega krzywe.
@yo666: Otóz to :) Dlatego o to zapytałem. Dziewczyna mogła mieć alibi że chciała ale nie wyszło na zasadzie
- "Misiu, nie widziałam ze paszport musi byc ważny jeszcze 6 miesięcy, co teraz"
- "Jedz sama, postaram sie sprzedać wycieczkę"
- "Jeeessss ( ͡° ͜ʖ ͡°) "
@worldmaster: Przyszło mi teraz do głowy, że jak kiedyś kupowałem w Rainbow albo czymś podobnym bilety czarterowe poza strefę schengen to przy zgłaszaniu uczestników tej wycieczki trzeba było podać numery paszportów. Trzeba by było to sprawdzić, czy teraz kupując wycieczę w tym biurze co ona rzeczywiście są takie wymagania. Bo podając jego numer paszportu chyba sprawdziłaby, czy jest ważny.
@Drmscape: 3 miesiące temu był zamieszczony post na fb. Rozumiem, że jak wchodzisz w związek z dziewczyną, to pierwsze co robicie, to ustawiacie jakiś głupi status na fb? Jeśli tak, to ja ze swoją nie byłbym prawie 4 lat, tylko rok.
@Drmscape: Po prostu dodałem się do jakiejś grupy na fb i ilość teorii spiskowych, oszczerstw i szykan pod względem rodziny, chłopaka i znajomych Magdy, jakoby to oni ją sprzedali lub zabili jest przerażająca. A nie ma żądnych dowodów. A karyny (bo 95% tych grup to kobiety) nakręcją karuzele #!$%@?.
@halfmaniac: zgadzam sie z toba, wedlug facebooka to ja nadal jestem singielka, wiec te 3 miesiace to meh niepotwierdzone tym bardziej ze chlopak nawet na tym nagraniu mowi do niej z czuloscia i ze ja kocha a raczej po tak krotkim czasie nie ma jeszcze az takiego zaangazowania w doroslych zwiazkach

Jedyna zastanawiajaca sprawa zwiazana z jej chlopakiem jest to ze jego kumpel ktory po nia polecial po tej rozmowie z
@wiecejnizjednozwierze: Inaczej. Ten kumpel miał tego rezydenta w znajomych, aby mieć z nim kontakt. Zauważ, że podczas nagrywanej rozmowy porozumiewali się przez messengera, a żeby zadzwnić na videocall trzeba mieć daną osobę w znajomych. Z Magdą był kontakt bardzo utrudniony, więc chciał mieć chociaż z rezydentem możliwośc skomunikowania się. A wiadomo, że o wiele łatwiej i taniej robić to przez internet, niż kupować egipskie karty sim, czy płacić miliony za roaming.
@halfmaniac: to rownie dobrze chlopak mogl dodac rezydenta do znajomych a nie jego kumpel, mi sie bardziej wydaje po prostu ze ten jego kumpel tam wczesniej byl na wycieczce i stad ten rezydent w znajomyvh bo logiczne by bylo ze to jej chlopak jest najbardziej zainteresowany sprawa i on by dzialal i dodawal rezydenta do znajomych