Wpis z mikrobloga

#programy #prisma #vinci

Mirki, zna ktoś może program, który przerabiałby zdjęcia podobnie jak prisma czy vinci, ale byłby na PC? Albo może być android, ale chciałbym przerobić dużą ilość zdjęć, a nie tylko pojedynczo.

Chce zrobić film, mam do przerobienia ponad 1000 klatek, jakoś tak ciężko pojedynczo :)
  • 9
@niech_ktos: Dzięki, ale tam nadal można tylko i wyłącznie pojedynczo zdjęcia przerabiać. A chciałbym program gdzie można dać listę wszystkich plików do przerobienia (ew. skrypt) wybranie danego filtra i żeby się samo powoli robiło. Bo tyle klikania? Trochę jednak za dużo, ale dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bkwas: troche zabawy z szukaniem i eksperymentowaniem pewnie będzie ale jak już znajdziesz to jedno kliknięcie i wszystkie zdjęcia gotowe. takie coś znalazłem np. https://www.youtube.com/watch?v=PJuV8OX_e7w
w opisie jest link do akcji za 9 dolarów. Chociaż jeśli ogarniasz grafikę to sam byś mógł takie coś stworzyć za darmo. Nie wiem czy to sprawdzone, komentarze raczej negatywne więc lepiej poszukaj czegoś innego - podobnego.