Wpis z mikrobloga

najbardziej mnie denerwuje w filmach akcji fantasy czy jak je nazwać to, że jakiś wielki mutant może złapać swojego małego przeciwnika i go zatłuc, ale tego nie robi. On bierze swojego malutkiego oponenta i rzuca nim w ściany a później powoli idzie w jego stronę, łapie go i znowu nim rzuca jak najdalej.
Człowieku nie możesz go złapać i skręcić mu kark?!
#przemysleniazdupy #fantasy #filmy
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drim: można mu zrobić wszystko: rozdusić głowę albo i całe ciało, oderwać głowę bezproblemowo, złapać za nogę i uderzać nim całym w asfalt, no ale rzucać kilka razy xD
  • Odpowiedz
  • 0
@kemba_kukuczkov w większości filmów jak widzę kiedy biją się po pyskach to sie zastanawiam czemu on mu oczu nie wydłubie czy nie weźmie sztyletu z sakiewki i nie poderżniw mu gardła... o kopie w jaja już nie wspomnę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@drim palece w oczy... ( ͡° ʖ̯ ͡°) no właśnie, wola sobie robić fikołki, co zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@drim: tak samo się zastanawiam ale po chwili sobie tłumaczę, że to przecież film i on musi trwać, to nie jest prawdziwa walka. A druga sprawa to jak w takich filmach jak ze Stevenem Seagalem czy Stathamem się biją xD Stoi pięciu typów koło niego i każdy w kolejce po w------l. jak w assassins creed.
  • Odpowiedz
  • 1
@kemba_kukuczkov mam takiego znajomego co się naoglądał filmów z yurim boyką i mówi że sam by 30 na raz powalił( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wytłumaczysz że nawet z 4 na raz by miał problemy bo przecież w filmie to zabijaka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@kemba_kukuczkov
@desygnat
@drim tez tak myślę! Goście co film się duszą i woła szukać butelki/kamienia niż wsadzic palec w oko. co zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) a te ataki 5v1 a'la assassins creed xD no k---a nie wiem.. niech ginie główny bohater jak się w bagno w----l xD
  • Odpowiedz
  • 0
@equu brakuje tylko żeby po spuszczeniu w-------u tym panom założył okulary przeciwsłoneczne, splunął za ramię i odszedł dostojnym krokiem z wybuchami w tle
  • Odpowiedz
  • 0
@drim będąc w niecałej połowie czytania Twojego komentarza wiedziałem, że skończy się "wybuchem w tle" :) takie czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ewentualnie rozbrojeniem b---y 0,0004 sek przed wybuchem
  • Odpowiedz
  • 0
@equu przecięcie czerwonego kabla, okrzyki radości w bazie dowodzącej i uśmiech na twarzy bohatera... a tu się okazuje że czerwony to opóźniony zapłon i w trakcie odbierania gratulacji czy wygłaszania mowy DUP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@drim mocno polecam, śmieszniejsze niż każda komedia, (a komedie to dramat w ostatnich latach moim zdaniem) która widziałem od wielu lat.
  • Odpowiedz