Wpis z mikrobloga

Witam. Kupiłem i skonfigurowałem nowy router. Wifi działa ładnie na laptopie i nie ma żadnych problemów. Po podłączeniu telefonu do sieci wifi zauważyłem ze nie działa mi sklep play/ yt/ twitch/ gmail. Wyskakuje, ze nie ma połączenia i spróbuj ponownie albo nic się nie dzieje. Próbowałem czyścić dane tych aplikacji, odinstalowałem aktualizacje, usuwałem konta google i od nowa zakładałem i problem dalej ten sam. Dodam ze chrome działa normalnie, fb, messenger tak samo. Data w telefonie jest ustawiona dobra, słyszałem ze to też mogło być problemem. Na innym telefonie ten sam problem z połączeniem. Obawiam się ze to w wina konfiguracji routera ale sam nie wiem bo nic tam nie zmieniałem. Spróbuje jeszcze zrobić ustawienia fabryczne ale nie wiem czy to coś może pomóc.
Telefon telefon Samsung Galaxy S3
HELP PLZ

#informatyka #komputery #internet #siec #programisci #it #router #wifi #problem #android #play #google
  • 7
@kodijak: hm tylko ze chrome działa. Masz pomysł co z tym zrobić? podejrzewałem ze może zablokowane porty w routerze ale dodałem kilka wymienionych tam portów i port 5228 (ponoć google) i nic to nie dało.