Wpis z mikrobloga

@Mtsen: nie znasz się - tak właśnie wyglądają EKSKLUZYWNE hotele. No i obowiązkowo biały szlafrok, bo to wiadomo, że luksusowo
  • Odpowiedz
@Nikita_Mazepin: Dawaj Julka, przebieramy się w szlafroki i zamawiamy popkorna a potem walimy se fote jak żremy popkorna bo obgadujo nas w sieci że mamy #!$%@? życie to im tera pokażemy aż w pięty pójdzie.

XDDDD
  • Odpowiedz
@lsrrdc: To może być dawno puste pudło rekwizyt. Znałem takich "ludzi sukcesu" którzy kupowali kawę, a później kubek był na fotkach z kilku różnych miejsc. Jak już wydali te 15 zł to trzeba wykorzystać na maxa.
  • Odpowiedz
Chłop co nosi jakąś podróbkę hublota z AliExpress, gdze są takie szpary w bransolecie że pięciozłotówkę można tam zmieścić xD


@LazyInitializationException: W oryginalnym wątku właśnie pisałem, że pierwsze co u zobaczyłem na jego zdjęciach to podróbkę paska Hermesa xD
  • Odpowiedz
Dawaj Julka, przebieramy się w szlafroki i zamawiamy popkorna a potem walimy se fote jak żremy popkorna bo obgadujo nas w sieci że mamy #!$%@? życie to im tera pokażemy aż w pięty pójdzie.


@lsrrdc: On raczej ma kilkaset "zapasowych" lifestylowych zdjęć i filmów. Tak jak robią to influencerzy, jadą na urlop, robią miliony zdjęć i filmów, w różnych ubraniach i w różnych kombinacjach ubrań, a potem wrzucają jedno foto na
  • Odpowiedz
@Nikita_Mazepin: boszz mam znajomą co się wciągnęła w ten igenius i codziennie dostarcza mi taki lolcontent. Ciągle gadki o tyraniu "za marne grosze na etacie" albo wrzuca zdjęcie w tle jakiejś willi z USA z 3 furami na podjeździe każda za ponad bańkę a do tego swoje wyniki z handlu dolarem na poziomie 10-50USd xD
  • Odpowiedz
On raczej ma kilkaset "zapasowych" lifestylowych zdjęć i filmów. Tak jak robią to influencerzy, jadą na urlop, robią miliony zdjęć i filmów, w różnych ubraniach i w różnych kombinacjach ubrań, a potem wrzucają jedno foto na IG co 2-3 miesiące i dzięki temu w Dubaju jesteś 4 razy w roku, a we Włoszech 10 razy w roku, ewentualnie chomikujesz je, żeby pokazać hejterom, że 'akurat robisz X albo jesteś w Y' -
  • Odpowiedz