Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zazwyczaj gdy na mirko pisze się o tym jakie polki są... (dobra, nie będę przeklinał) słabe, to każdy mówi że to bait. Najczęściej pisze się tutaj o tym, że ukrainki>polki. Nie wiem, nie wypowiem się w tej kwestii bo nie byłem nigdy na Ukrainie i nie miałem styczności z Ukrainkami.

ALE.

Mam kumpla w USA. Mieszka tam od 8 lat. Ma normalną robotę, rucha murzynki xD, dobrze mu się tam wiedzie. Niedawno sam byłem przez 2 tyg. w USA i po prostu stwierdzam że pod względem kobiet to jest niebo a ziemia.

Ludzie normalnie do siebie się uśmiechają, tak samo dziewczyny. I nie mają kija w dupie. Na początku przyjazdu do stanów uśmiechnąłem się do jednej ładnej dziewczyny w kolejce po przysłowiowe bułki. Ona odwzajemniła uśmiech, zagadałem do niej, wymieniłem się z nią telefonami i umówiliśmy na wieczór. Zajebiście spędziło nam się czas, były seksy i ogólnie zajebiście. Ogólnie sam jej stwierdziłem że to był tylko taki jeden niezobowiązujący numerek bo jestem wolnym strzelcem a ona sama stwierdziła że jest spoko. Zainstalowałem sobie też Tindera, tam laski normalnie do ciebie zagadują i nie mają kija w dupie. Ustawiałem się z wieloma dziewczynami przez ten krótki okres czasu i było zajebiście. Ogólnie zajebiscie mi się spędziło ten czas w stanach.

A w Polsce? Ja #!$%@?, niektórzy serio mają racje że w Polsce jak w chlewie. Uśmiechniesz się do dziewczyny to ta patrzy na ciebie jak do debila. Nawiążesz krótką rozmowę to ta cie zlewa. Umawiasz się z jakąś na randkę to oczywiście seksy muszą być po paru spotkaniach mimo że sama ma chcice bo "co o mnie powiedzo". Nie mówiąc już o typach roszczeniowych księżniczek, czyli ty produkuj się przez całe spotkanie a ona ma #!$%@?. A jak już dojdzie do seksów to kłoda w łóżku.
Na tinderze tak samo, żadna nie produkuje się przy odpisaniu, bo po co? Lepiej napisać "aha", "xd", i tak dalej...

Ogólnie to chyba zacznę starać się o wizę do USA bo tam jest zupełnie inna mentalność. Totalnie inna mentalność.
#coolstory #usa #tinder #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy od tego kto czego szuka xD Może w Polsce nie miałeś szczęścia do kobiet 'na jeden raz'. Jest tam inna mentalność, ale nie idealizowałbym jej. Gdybyś tam pomieszkał dłużej - pewnie inne rzeczy zaczęły by Ci przeszkadzać.
@AnonimoweMirkoWyznania: Inna kultura, mentalność, no i przede wszystkim wychowanie. W Polsce zawsze małym dzieciom zwłaszcza dziewczynkom tłucze się do głowy, żeby pod żadnym pozorem nie rozmawiać z obcymi i efekt mamy jaki mamy. W dodatku teraz każdy młody np. w tramwaju "odcina się od świata" i np. słucha muzyki albo siedzi na FB co też nie ułatwia takich kontaktów. Z tego co słyszałem od rodziców i dziadków to dawniej ludzie byli
@AnonimoweMirkoWyznania: Pozdrawiam z UK. Wczoraj na siłowni wymiana spojrzeń i uśmiechów z ładną mulatką, widać było, że jest mną zainteresowana, bo starała się ćwiczyć blisko mnie i tak żebym miał na nią widok. Tyłek z serii o #slodkijezu Może jutro ją spotkam, to zagadam. Wracam do domu, biorę się za robienie jedzenia do pracy, a tam kolega z pokoju obok przyprowadził swoją znajomą ze studiów, też mulatka. Rozmawiam z nią przy
@Roeselare: A po co mają pamiętać? Seks, to jakiś wierszyk czy jak? Jeśli dziewczyna chce to robić i znajduje do tego odpowiedniego dla siebie faceta, to w czym problem? Ludzie, wyjdźmy z tego cholernego zaścianka i tekstów o magii i puszczalskości. Jeśli ktoś dba o zabezpieczenie, to ja nie widzę problemu.