Wpis z mikrobloga

@aloszkaniechbedzie: no to szukasz konkretnej lokalizacji z tego zdjęcia? z tym może być problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak nie, to sprawdź gdzie w Twojej okolicy można bez przypału rozpalić ognisko, sprawdź czy odpowiada Ci wizualnie, czekaj na ładną pogodę i tyle.
@aloszkaniechbedzie: byłem kilkukrotnie na takich wypadach. Najlepiej pamiętam półdzikie ognisko w Bieszczadach, w jakiejś przypadkowej posesji do której dotarłem, bo się zgubiłem. W promieniu 10 km zero dróg. Tylko jeden dom na odludziu. Z moim różowym, jakimś marynarzem i jego żoną, właścicielem posesji i parą hipsterów z Gdańska do późnej nocy gadaliśmy o kosmitach, Bogu, świecie, duchach, drzewach... ʕʔ
@aloszkaniechbedzie: celuj w Beskid Niski, schroniska w Bieszczadach są fajne jak się wyludnia (od połowy września, bardzo fajnie jest wynająć np. popielcówkę w pod Honem w Cisnej albo "szopo-pokój" w schronisku pod Jaworcem - z jednego do drugiego pieszo przejdziesz czarnym szlakiem w ciągu jednego dnia). Za granicą możesz spróbować zabrać znajomych do Maramureszu w Rumunii. Jeśli chodzi o Bieszczady możesz pytać. Jestę ekspertę. ( ͡° ͜ʖ ͡°