Wpis z mikrobloga

@Maskow jak wygląda dzień nagrywania w studio? jak mija te pół godziny to faktycznie zmieniają publiczność czy każą im się poprzesiadac? Hubert chyba się przebiera za każdym razem? jak wygląda pomieszczenie dla przyjaciela? każdy siedzi osobno?
@Maskow jak przygotować się (trenować) techniki "pałacu pamięci". W sensie czy polecasz konkretnie jakaś literaturę na początek? Ogólnie idee znamy i mam świadomość że chodzi głównie o trening, ale może spotkałeś się z jakimś fajnym artykułem / książką która polecasz na początek
@Maskow: W jaki sposób doszedłeś do takiej pamięci i kiedy to się zaczęło? Wiem, że to się jakoś trenuje ale czy trzeba mieć do tego jakieś predyspozycje? Bez tego miałeś też dobrą pamięć? Zastanawiam się czy ktoś kto nie jest już nastolatkiem i ma problemy z zapamiętywaniem nawet prostych rzeczy, może nagle się zdecydować że się tego nauczy i to zrobi?
@marnypopis: Przyjaciel osoby aktualnie grającej jest izolowany od reszty w osobnym pokoiku (kij wie jak on wygląda, to nie ja tam siedziałem), co jest dosyć naturalne, bo mogłoby to prowadzić do nadużyć. Odpowiedzi na resztę pytań z wielu powodów nie znam nawet szczerze mówiąc.

@wpoz: @Crock92: Odpowiem razem bo w sumie temat pytań ten sam.

Aktualnie mam 25 lat. Zacząłem "zapamiętywać" w wieku 19 lat, przed samą maturą, czyli
@JOUKI: Nie zamierzam klikać tego linku, bo się szczerze mówiąc boję xD Odcinka też nie będę oglądał, bo sam sobie nie radzę z oglądaniem siebie.

Zdaję sobie sprawę z tego, że bywam męczący w oglądaniu, bo mam bardzo charakterystyczne i dziwne podejście do życia i robienia siary, w związku z czym budzę zazwyczaj mocne emocje, i niektórym się to podoba a niektórzy mną za to gardzą, i nie mam im tego