Wpis z mikrobloga

ąłem od poznania metod do zapamiętywania kostki, od osób układających kostki, potem przeczytałem 2 zadania na wikipedii co to jest pałac pamięci i zacząłem go stosować, bo on w istocie jest banalny, jeżeli znajdzie się jego równie banalny opis co na wikipedii,


@Maskow: a teraz hasło jest trochę dłuższe i figuruje w nim Twoje nazwisko. W każdym razie gratulacje stylu życia ;)
  • Odpowiedz
@Maskow: Jak tutaj nie wierzyć że Mirko jest miejscem dla #!$%@?ńców skoro tak się zaprezentowałeś (jak ostatni debil) i jeszcze się tym tutaj chełpisz.

STARAŁEŚ SIĘ BYĆ ŚMIESZNYM NA SIŁĘ A BYŁEŚ KRÓLEM ŻENADY. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@devs ale zdajesz sobie że temu kto układał te pytanie mogło chodzić o to żeby ktoś uznał błędną odpowiedź za oczywistą? I tak nie raz jest zwłaszcza przy takich kwotach. Wtedy takie proste drogi rozumowania się nie sprawdzają. Mógł uznać, że to podstęp i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@wpoz nawet jeśli, to w sytuacji gdy nic się kompletnie nie wie, a maskow przy tym pytaniu był zdecydowanie w tej sytuacji, to lepiej zaryzykować jakąkolwiek odpowiedź uzyskaną nawet taka prostą drogą dedukcji niż strzelać.
  • Odpowiedz
@Maskow: Do końca dnia masz jeszcze coś koło 9 godzin, trzymam Cię za słowo z tym usunięciem konta.

Ale... zaraz, zaraz, pisałeś to wczoraj o 14:00 i co Ty właściwie jeszcze tutaj robisz atencyjna d...?
  • Odpowiedz
@adamek07: Po tym człowieku widać brak pewności siebie, podskórny strach, ogromny stres. Spójrzcie w jego oczy w momencie kiedy zdjął okulary, ja tam widzę jeden wielki lęk i napięcie, on tam tak naprawdę siedział jak na szpilkach. Nie było w tym nic luzu, dystansu do siebie, humoru, tylko jedna wielka gra pozorów i silenie się na dowcip.
  • Odpowiedz