Wpis z mikrobloga

@psimel14: Moim nazwiskiem jest Kowalczyk, po prostu. Maskow to nick, którym posługuję się od 12 lat, i pod którym jestem znany jako rekordzista świata w kostkę, miałem to kiedyś wpisać sobie w papiery ale jakoś to olałem. A w milionerach grzecznie się zgodzili zapisać to w ten sposób. Posługuję się tym nickiem głównie dlatego, że w tym co robię pewna doza rozpoznawalności zwyczajnie jest mi potrzebna "zawodowo", a jak spytasz google
@kamdz: Podałbym, dzięki użyciu pałac pamięci, który polega na umieszczaniu rzeczy w jakichś określonych miejscach w wyobraźni. Bo technikami pamięciowymi ja nie zapamiętuję bezpośrednio cyfr, a słowa/obrazy do nich przypisane, tworząc z tego takie "historyjki". Użyłem do pi gigantycznej ścieżki (w WoWie xD), więc odtwarzanie tego polega zwyczajnie na przemieszczaniu się po tej ścieżce w wyobraźni i "opowiadaniu" tego co na niej "widzę". Dzięki temu aby podać cyfrę numer 1437 musiałbym
@glaaki: Dlatego się uśmiałem przy pytaniu na filmiku, który wrzucili, bo Hubert mnie tam spytał o telewizję promującą terroryzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@michalind: Do milionerów? Nie miałem kiedy xD
Zgłoszenie wysłałem pod wpływem środków odurzających o 4 rano jak nie mogłem spać i akurat mi gdzieś reklama wyskoczyła, że zgłoszenia przyjmują, więc to zdecydowanie nie była przemyślana decyzja, a kilka dni później byłem już w
@pwn3r: Albo i jedno, i drugie, i trzecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

14 rekordów świata w układaniu kostki bez patrzenia, występ w finale Mam Talent w 2012 roku.
Wyrecytowałem 8k cyfr pi z pamięci, co było na wypoku.
Miesiąc temu byłem w The Brain, zapamiętując numery telefonów/imiona/jakieśbzdety.
Aktualnie przygotowuję się do mistrzostw świata w zapamiętywaniu.

A tu mi po prostu coś #!$%@?ło i zgłosiłem się do milionerów