Wpis z mikrobloga

@sbuasha: #!$%@?ęniespodziewałem XD

Chociaż w zasadzie powinienem, bardzo mnie to nie dziwi. Pierwsze filmy przez jakiś czas służyły za 4 lekcje wstępne, ale potem nagrałem w domu nowe, które wrzuciłem powyżej, bo są zwyczajnie lepsze (nowsze, świeższe, bardziej przemyślane, bardziej treściwe, cokolwiek). Pozostałe 8 lekcji, tych długich, sprzedaję czasem jako mój autorski kurs. Aczkolwiek szczerze mówiąc też najchętniej bym je zaorał i nagrał na nowo, bo to był pierwszy kurs mojego
@addr: Niestety, w mojej profesji zawodowego obiboka działa to na moją korzyść, więc chcąc nie chcąc, jak nie będzie to wymagało ode mnie wiele wysiłku, to z radością będę trend kontynuował.

@Hannahalla: Poziom trudności zadań w De Brejnie jest taki, że jakbyś teraz zaczęła trenować pod dobrym okiem, to za rok możesz robić za geniusza nad geniuszami w drugiej edycji programu, która prawdopodobnie powstanie ( )
@Maskow dzięki za wartościowy content, poczytam na pewno więcej. Mam 23 lata i ostatnio stwierdziłem, że zapamiętywanie kiedyś przychodziło mi łatwiej. Na pewno jest nad czym pracować.
@Maskow: kurde Mireczku, jak Ty zapamiętywałeś te numery dziewczyn w The Brain to moja różowa mało co nie płakała, tak jej szkoda było Twojej żony bo jak to powiedziała "kipiała z niej zazdrość" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale propsy, dobry koleś jesteś!
@Maskow a jak to się ma do zapamietywania codziennych rzeczy i sytuacji? Nie list, numerów, imion, kart itd ale np. sytuacji z przed roku, kluczy przy wyjściu z domu, śniadania z przed tygodnia czy ubrania jakie miałeś na sylwestra, terminów zapłaty rachunków, kalorycznosci potraw, kwoty jaką zaplaciles 3 dni temu na zakupach w lidlu itd.

Ćwicząc pamięć i techniki pamięci, pamięć "codzienna" też Ci się poprawiła? Czy to dotyczy tylko kwestii o
@Maskow: ja o czymś takim jak pałac pamięci usłyszałem na studiach i to na prywatnej uczelni na 1 roku. Fajnie, że wszyscy mieli na to #!$%@?. Nawet jak byłem na publicznej to nikt nie uczył o technikach zapamiętywania. Każdy się śmieje, że prywatna, a do tej pory z zakresu wiedzy jaki mi przekazują jestem nad wyraz zadowlony ( ͡° ͜ʖ ͡°)