Wpis z mikrobloga

@agvs01: dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że ludzie urodzeni w roku 2000, będą już niedługo pełnoletni. Tak czy inaczej, wszystkiego najlepszego!


@andrzej-kura-73: jakim #!$%@? cudem, skoro codziennie ktoś wrzuca podobny post, i za KAŻDYM razem pada to wielce odkrywcze spostrzeżenie, czasami kilkukrotnie po jednym wpisem. ja pierrrrrdole.
  • Odpowiedz
to uczucie kiedy chodziłeś do szkoły, a Ciebie jeszcze nie było na świecie, chociaż czujesz się mentalnie na 18 lat :< jeszcze trochę i mirki będą mówić na pan

Nie wspominając, że uczyłem starszych od Ciebie angielskiego w szkole, kek


@WillyJamess: nie no, otwierasz oczy, to faktycznie szok, że na jednym portalu skupiającym prawie 2 mln użytkowników jednocześnie siedzą gimnazjaliści i ludzie po 30, NIEDOWIERZANIE
  • Odpowiedz
@hazawwin: daj pokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio gość na parkingu wyskoczył na mnie z ryjem, że mu miejsce zająłem (nie prawda, ale mniejsza o to) - wyglądał mi na max. 3 lata ode mnie młodszego (tak mi się wydawalo), a koleś do mnie - "bo Pan mysli, że ma większe auto, to może się wpychać? Co pan sobie mysli?!"
Gość się pruje, a ja kisne
  • Odpowiedz
@chozi: Niektórzy używają formy grzecznościowej, zgodnie z polską tradycją, na przykład ja. Zdaję sobie sprawę, że często w stosunku do ludzi młodszych ode mnie, ale jeśli nie znam człowieka - kultura nakazuje.
  • Odpowiedz