Wpis z mikrobloga

@RudySzarik: Airfix Dogfighter - przeszedłem całość zarówno jako Alianci jak i państwa Osi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to bez kodów! Bo o nich dowiedziałem się później, jak już miałem Internet w domu. Ileż to godzin grania było! Mega grywalna gierka, mimo że bez wodotrysków. Pierwszy złamany joystick właśnie na Airfixie :D #gimbynieznajo
  • Odpowiedz
@mandrake13: Gdy grałem w to jak byłem młody to uważałem, że ostatnia misja jest nie do przejścia. Ale kilka lat temu zainstalowałem ponownie i wszystko poszło pięknie. Teraz mam zamiar kolejny raz przeżyć tę przygodę :D
  • Odpowiedz