Wpis z mikrobloga

Egzamin Gimnazjalny

for internetowych

informujący, że u niego nauczyciele podpowiadali.

młodzian

gdy inne jawnie kłamią, oszukują i są jeszcze z tego dumne?

Proszę o rozpatrzenie tego maila i poinformowanie mnie jakie konsekwencje będą wyciągnięte wobec nauczycieli, uczniów i całej szkoły.

@przewodnik: Tobie też przydałby się taki egzamin gimnazjalny. Może nauczyłbyś się dzięki niemu pisać listy jak człowiek.
  • Odpowiedz
za komuny to byś ojca z matką sprzedał pewnie

no i cały swój blok xD


@Heninger: bardzo dobrze że sprzedał #!$%@?. Te egzaminy są czasem potrzebne żeby dostać się do jakiejś szkoły. To tak samo jak z maturą. U mnie pilnowali i nawet się obrócić nie mogłem, a po egzaminie spotkałem znajomego z jakiegoś #!$%@? który oznajmił mi że u nich to podpowiadali. No jak ma #!$%@? człowieka nie wziąć, piszesz
  • Odpowiedz
@Rayon: Bo dyslektycy mają kompletnie inne traktowanie, mają więcej czasu itd. Dla wszystkich innych zawsze w sali musi być przynajmniej jeden nauczyciel z zewnątrz.
  • Odpowiedz
@przewodnik Przecież ten chlopak może sobie na fejsie równie dobrze napisać że ma na sprzedaż kilo koksu albo inne głupoty, wątpię aby post (zwłaszcza dzieciaka) był wzięty jako dowód popełnienia jakiegokolwiek przestępstwa, więc trochę szkoda mi Ciebie i ludzi którzy to plusują i myślą że będzie z tego jakakolwiek inba XD
  • Odpowiedz
@FUUUUURIA: Teraz w szkole będzie przynajmniej wizyta kuratorium albo ludzi z CEM.
Jest spora szansa ze unieważnią dzisiejszy egzamin.
Na pewno nikt nie oleje tej sprawy.
Tylko czekać, aż telewizja się zainteresuje i pod gimnazjum w Pcimiu Dolnym stanie wóz transmisyjny nadawać relacje live. Media uwielbiają takie tematy.
Dla mnie jednak trochę "kurde przypał"

  • Odpowiedz