Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pan_Mirek

Może to z tego że ten któremu nie podpowiadano nie dostanie się?


Czyli że także by sobie nie poradził na lepszych studiach tak jak ten który ściągając się na nie dostanie i za chwilę (albo później) odpadnie?

No, sądzę że ok.
@przewodnik: Piszecie o mnie najgorzej jak tylko można, uwierzyliście w przekręt bo ktoś wkleił screena postu. Gdyby tam było coś innego napisane również byście uwierzyli? Nie mam zamiaru się tłumaczyć z tego bo ta sprawa mnie bawi. Nie było was tam i skąd możecie wiedzieć czy serio podpowiadali czy nie xD Nie warto wierzyć we wszystko co się znajduje w necie. CKE może przyjechać, sprawdzić, przesłuchać i nic im to nie
źródło: comment_oi7M1YNgJCjcGyd92V0Nsxnl4dqeF4b1.jpg
@Pan_Mirek byłem pewny że o to zapytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
próg polega na tym że jest pewna ilość miejsc, jednakże nie ma żadnego progu później, co najwyżej dziekan oznajmi wykładowcom "macie tyle przepuścić osób" gdzie i tak wielu się na to nie zgadza.

Oprócz tego, jeśli podpowiadanie by zniknęło to by spadł próg z racji przyjmowania większej ilości coraz głupszych ludzi (bo by było za mało osób
@bobekz: Gdy rekrutowałem się do liceum to oceny się nie liczyły (co jest racjonalne bo o wiele łatwiej o wysoką średnią w słabej szkole niż o dobrą w lepszej)
próg polega na tym że jest pewna ilość miejsc, jednakże nie ma żadnego progu później


@to_jest_chyba_kurcze_zart: No zgadza się, ale ciągle ci którzy oszukiwali na maturze, zabierają miejsca tym którzy nie oszukiwali, a byli lepsi od oszustów.

jeśli podpowiadanie by zniknęło to by spadł próg z racji przyjmowania większej ilości coraz głupszych ludzi (bo by było za mało osób na miejsca), więc by wyszło na jedno


@to_jest_chyba_kurcze_zart: Nie nie wyszłoby
@Pan_Mirek

No zgadza się, ale ciągle ci którzy oszukiwali na maturze, zabierają miejsca tym którzy nie oszukiwali, a byli lepsi od oszustów.


Jedynym skutkiem by był niższy próg który by skończyłby się i tak #!$%@? tych osób które dostały się ledwo ledwo i to po obniżeniu tego progu

Nie nie wyszłoby na to samo. W grupie stu osób załóżmy, które dostały się na studia jest 10 takich które normalnie maturę napisałyby na