Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki pisze z anonimowych bo moja była zna mój profil i mimo przeszłości lubi robić mi piekło i niwelować wszystkie próby poznania kogoś nowego a Wy wiedzielibyście o kogo chodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówiąc krótko, poznałem dziewczynę z którą dużo rozmawiam czy to przez telefon, wideo, czy sms i dawno nie czułem tego co teraz. Oboje lvl 28, po latach zawodów oboje czujemy ze trafiliśmy na coś dobrego i chcielibyśmy to kontynuować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzieli nas raptem 100km i Ona chce do mnie przyjechać w przyszłym tygodniu na co bardzo się ciesze lecz ja chcę ją nieco uprzedzić. Chciałbym jutro do #wroclaw przyjechać i ja zaskoczyć lecz nie znam tego miasta dobrze i gdzie mógłbym ja zabrać. Oboje chcemy czegoś skromnego na start, czyt. kawa. W związku z tym mam pytanie do was gdzie można taką różowa zabrać? Wcześniej nie wyszedł mi związek który trwał 4 lata wiec mam nadzieje ze będzie miło, zwłaszcza ze kobieta jest wspaniała i jest ku mnie tak jak ja ku niej( (dawno się już tak nie czułem) ͡° ͜ʖ ͡°) może jest ktoś kto poleci coś romantycznego ? Miękki jestem z wami wieki, wiem ze pomożecie( ͡° ͜ʖ ͡°) Liczę na was
#randka #restauracjewroclaw #wsumieniewiemjaktotagowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania:

Chciałbym jutro do #wroclaw przyjechać i ja zaskoczyć

tak jeśli chcesz żeby dziewczyna poczuła się naprawdę komfortowo przemyśl jeszcze ten motyw z anonimowych z przyjściem nago

Chciałbym jutro do #wroclaw przyjechać i ja zaskoczyć lecz nie znam tego miasta dobrze i gdzie mógłbym ja zabrać

więc może lepiej będzie pozwolić jej się wykazać i zorganizować to, tak jak ona to zaplanowała...
@AnonimoweMirkoWyznania: Będziesz loszki z Wrocławia podkradał? Twoje niedoczekanie, nie pomogę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to zależy od okolicy. W rynku poleciłbym k2, blisko Grunwaldu zazwyczaj chodzę do Kawalerka Cafe(choć dawno nie byłem, mogło się popsuć).
Poza tym jeśli jest z Wrocławia to polecam poprosić o oprowadzenie po mieście - spacer na start idealny, powinna znać kilka przyjemnych miejsc we Wrocławiu. ;)