Wpis z mikrobloga

#programowanie #nativescript #meteorjs #angularjs #typescript Mireczki. #!$%@? mnie strzeli. próbuje połączyć apke w nativescript i ng2 z backendem w meteorze. Wymarzyło mi się do połączenia tego użyć tego repo. wszystko spoko ale muszę wywołać funkcje loginWithPassword. Dodałem do projektu @ types/meteor jednak za każdym razem gdy robie Meteor.login...() wywala mi błąd ze nie ma takiej funkcji. O co chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kontaktowałem się nawet z autorem tego repo i na pytanie jak wywołac tą funkcje odpisal mi :

You can do exactly the same after starting this plugin. But you will need to add some kind of typings to Angular2 so it doesn´t complain because Meteor is a global variable.


Więc uznałem że chodzilo mu własnie o te @ types/meteor. Mózg mi wybuchnie zaraz
  • 3
@TurboTapir: W jaki sposób pakujesz metora do klienta? Ja używam meteor-client-bundler i tam możesz w konfiguracji podać żeby wyeksportował accounts-password do zbiorczego pliku js. Bo pewnie tego brakuje na kliencie teraz.

Nie orientuję się w integracji z native scriptem, używam type scripta. Całkiem fajnie to wszystko działa z angularem 4 i powoli dostosowuję swoje apki do PRPL pattern.