Wpis z mikrobloga

@DannyMurillo: nie jestes 1 osoba, ktora cos takiego nam pisze. strony nie prowadze = brak funduszy, rok wyrzeczen na remont mieszkania poszlo. teraz corka mi sie urodzila i wyszlo jak wyszlo. nie wiem. muse to przemyslec. ktos mi sugeruje zbiorke na jakims polakpotrafi czy zrzuta, na cele strony ale nie wiem
@Nienagrani_PL: ciekawy posob na marketing sobie znalezliscie szkoda tylko, ze nie bierzecie pod uwage jak sie czlowiek zmienia... jak zwykle wykop nie wie kiedy powiedziec stop i juz na prawo i lewo bedziecie "niszczyc" kazdego yt, ktory wam sie nie podoba :) medusa byl przykladem dla innych i jezeli nikt po tej "lekcji" nie robi niczego zlego to nie powinien byc ruszany.. ale tak, publika sie zgadza to dzialacie ;)
@Nienagrani_PL: jak robi i go ludzie ogladaja to niech sobie robi, najwidoczniej tego ludzie chca... magical na poczatku tez robil swoja "tworczosc", polecam przejrzec daniela streamy z przed 2 miesiecy i jestem ciekawy czy tez wysiedzisz i stwierdzisz, ze twoje dziecko tego nigdy nie obejrzy, hm? juz tak szybko sie zapomina co on kiedys robi i patrzy tylko na jego "konkurencje"?
@czuczupikczu: tak? a ja nie chce, zeby moja corka byla patologicznym dzieckiem ulicy. takich dzieciakow teraz pelno. skad sie biora? w domu wszystko okej, mamusia lata do szkoly bo dziecko na lekcje nie chodzi, a ma absolutnie wszystko pod nosem. no skad to sie bierze? wlasnie z internetu! widzialem jego streamy. ale grupa odbiorcow zupelnie inna. mam w nosie co oglada gosc co ma 20 lat, ale nie mam w nosie
@Nienagrani_PL: ale Twoje dziecko tez moglo ogladac magicala, ktory z guziekm wyrzucal telewizor przez okno, palil peruke, rzucal z mlodszym bratem w ludzi butelkami i ciagle wali alko na oczach ludzi pokazujac, ze to jest fajne, to jest dobry przyklad dla dziecka? czy teraz dzielimy tych zlych na dwa obozy, zli ktorych lubimi i zli ktorymi gardzimy i bierzemy sie tylko za druga grupe? helol

w ogole rzucanie argumentu, ze ma
@Nienagrani_PL: w waszym zanelzisku wykoped dal 2 filmiki gdzie daniel cisnie po mamie i doprowadza slynnego jace do placzu. Takich perelek jest mnostwo, postac Daniela znam od ponad 2 lat i to co Rafonix robi to pryszcz, ale mimo to widze, ze Daniel idzie ku lepszemu i sie zmienia dlatego nie nawoluje do niszczenia Daniela bo sie ogarnal. Podobna sytuacja jest z Rafonixem, zobacz po akcji z medusa jaki sie zrobil
@czuczupikczu: Różnica jest diametralna ale nie chce mi się tłumaczyć wszystkiego od początku.
Edit. Mylisz się, to nowi użytkownicy, nowy narybek z afery same zielonki nawołują. Myślą, że przyjdą na wykop, pokażą palcem i wykop zniszczy. Wszyscy, którzy na tagu są od początku po prostu to ignorują.
@Kruszec: ten kto rozkreca caly majdan ;) w tym przypadku Nienagrani maja w tym bardzo duzy udzial.

edit: to jest tak troche jak z peja, ktory rzucil do tlumu "wiecie co z nim zrobic", kto wtedy odpowiadal za sytuacje?
Nie zaczęło się od nienagannych tylko od wspólnej inicjatywy. Jak nienaganni chcą coś zrobić to niech robią. Ale powstrzymać nikogo nie powstrzymają.
@Kruszec: ale tym znaleziskiem robia dokladnie to co peja zrobil tj. teraz pora skasowac rafonixa, wiecie wykoki co znim zrobic ;) jestem ciekaw jakie beda efekty u rafona jak i u meduzy utraty wszystkiego czego mieli na yt i kogo kolejnego wskaza nienagrani ;)