Wpis z mikrobloga

Najsmutniejsze jest to, ze te same osoby co #!$%@? teraz na Magicala promują Rafonixa, który dla nich jest okej bo nie odnosi takich sukcesów i jest ich ziomkiem. Jak można narzekać na Daniela, ale Radom co grozi łamaniem nóg i stalkingiem jest już ok xD


#danielmagical #polskiyoutube
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mandziok: ludzie pokroju rafonixa czy rafatusa są zwykłymi kondonami (tak wiem, że poprawnie jest kondom, ale mniejsza) i jest między nimi ciekawa zależność że są wysuszeni jak trawa na słońcu ale najbardziej szczekają na tych swoich strimach, a co do czego przyjdzie to mięknie im fujara. Tak ludzie bronili Rafonixa że wtedy dobrze zrobił że nie zareagował, bo inaczej miałby zakaz wstępu na eventy. No #!$%@? mać, to spinanie się do przypadkowych osób, rzucanie obelgami i groźby karalne na strimach/telefonach/omeglach? Jest tu jakaś różnica? Poziom wód gruntowych, z pełnym szacunkiem dla wód, bo z nich jest pożytek przynajmniej. Z politowaniem uśmiechnąłem się zwłaszcza wtedy gdy gadali kogo to oni nie znają, i jak pstrykną palcem to ich znajomi pójdą i kogos zabiją. Ja #!$%@?ę, bawią się w gangsterkę studyjną, niczym NWA 30 lat temu a w rzeczywistości bez kolegów idą z głową skierowaną w ziemie.

Podobna sprawa jest z Isamu, obejrzałem ten jego materiał ostatni o danielu i puścił nagrania jak #!$%@? jakiś czas temu (rzucanie butelek, rozwalanie krzesła itd.) Heh, nie wiem czy rzuca butelkami, ale on też #!$%@?ł kontrolerem, a raz przynajmniej widziałem shota z jego lajwa. Nie będę po raz setny pisał o jego hipokryzji, ale jak widziałem komentarze w stylu "ooo isamu jaki ty mądry jak ja ci ufam dej no kapsko ci nastawie" to w sumie w żaden sposób nie zareagowałem. To było oczywiste, cokolwiek on nie powie/zrobi to i tak znajdzie poklask. Im niższa wartość merytoryczna tym wyższy wskaźnik popularności, prosta zależność.

W tej całej sytuacji przewinął się wątek związany z promowaniem Cypisa przez Isamu i innych. Kolejny facepalm, bo jedni idrudzy wzajemnie sobie liżą wora. Cypis to niezły hipokryta też jest, wrzuca zdjęcia w których chwali się furą, po czym pisze żale że laski do niego piszą że jest fajny że może się umówią, wyzywając ich od szlaufów. No tutaj trudno się nie zgodzić, ale po #!$%@? w takim razie wstawia tego typu rzeczy skoro oczywistym jest że będą takie reakcje. Swoją drogą pod ostatnim zdjęciem się troche zaorał gdzie znów pochwalił się autem, później napisał komentarz że pozdrawia kogośtam kto się na niego patrzył jak na króla podstawówek, ktoś mu odpisał prawdę i już nie odpisał albo zastanawia się wraz ze swoim sztabem jakby tu odpysknąć. Słabe ma też argumenty, nie potrafi przyznać że wybił się na gimbusach i podstawówkowiczach, odpisując w stylu "Bo mogę, ty też możesz" śmiejąc się z tych wszystkich jego idoli że są debilami, którzy wspierają jeszcze bardziej debilną twórczość. Ale nie on jedyny, bo to samo można powiedzieć o co najmniej 70% polskiego YT, gdzie na filmikach czy w postach mówią jak to oni nie kochają fanów, a w rzeczywistości widzą w nich chodzący pieniądz, będący łatwym zarobkiem.
I broń boże, nie zazdroszczę nikomu majątku, ale niech nie zachowuje się jak księżniczka robiąc przy tym content na poziomie
  • Odpowiedz
@mandziok: mnie najbardziej #!$%@? to, że najgłośniej krzyczą Ci co ich najbardziej boli. Ja rozumiem, że widownia woli oglądać dymy niż jakąś półpatologię u Isamu albo nieśmieszną patologię u Rafonixa. Daniel na każdym strimie robi coś fajnego, nieprzewidzianego i stara się być oryginalny. Isamu miał fajny content, ale się wypala. Rafonixa już nikt nie chce oglądać bo tam się nic nie dzieje! Chyba, że ktoś lubi słuchać telefonów to inna
  • Odpowiedz
@mandziok: nigdy za tobą nie przepadalem ale od dziś zaczynam cie szanować, nie boisz się wyrazić opini o isamu który uważa się za postrach yt i za tego jedynego który będzie ustalal co można, a co nie, a jeśli i to nie pomoże to groził wczoraj ze załatwi to na zywo

pisałem to wczoraj co ty, znam jego. karierę od początku i pamiętam jakie gowno robił i jak toksyczny był,
  • Odpowiedz