Wpis z mikrobloga

Najsmutniejsze jest to, ze te same osoby co #!$%@? teraz na Magicala promują Rafonixa, który dla nich jest okej bo nie odnosi takich sukcesów i jest ich ziomkiem. Jak można narzekać na Daniela, ale Radom co grozi łamaniem nóg i stalkingiem jest już ok xD


#danielmagical #polskiyoutube
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ActiveekHere: no ja nawet na te jego zaczepki nie odpisuję, patus mi pisze, że źle zinterpretowałem jego słowa "będę łamał ci nogi, a twoje dane ci wysle w donejcie na streamie", no #!$%@? - a tu dzisiaj rano czytam na Facebooku, że te same osoby co się kumają z tym gościem, teraz #!$%@?ą na Daniela.
  • Odpowiedz
@mandziok dobra łap plusa, chociaz przyznam ze mialem Cie za takie same dno jak te Rafonixy jakies pompy i inne gowna dla gimbusow, przepraszam ale takie mam nastawienie do wszystkich jutuberow pokroju tych idiotow
  • Odpowiedz
@mandziok: będą #!$%@? na daniela dopóki czują się bezkarni, jak ktoś odpowie i nagra materiał w którym ukazuje isamu takim jakim jest naprawdę to się sprawa zmieni, a ty siedzisz w tym środowisku gówna więc pewnie wiesz kto ma co za uszami
  • Odpowiedz
@Hiktor: Moje relacje z Isamu sa jak najbardziej neutralne co nie zmienia faktu, że w #!$%@? jest hipokryzji w jego słowach, bo content Isamu w 2012 roku to było to samo co teraz jest u Daniela. Isamu pojawił się kiedy były na YT sami starzy vlogerzy (Ginny, ZdzichuMajster) oraz majnkraftowcy i wybił się tym, że był kontrowersyjny tak samo jak Nitro czy Gimper. Ich widzowie to byli outsiderzy, no ale
  • Odpowiedz
pytanie dlaczego nikt z PompaTeamu nie widzi takiej oczywistości


@mandziok: Widzą, tylko wiedzą, że jak się wychylą to będą skonczeni. Wielki guru wyda rozkaz zniszczenia takiego gagatka i no i #!$%@? no i cześć. A tak to świnie siedzą przy jednym korycie i wiercą mordą w jednym gównie odłączając mózg.
  • Odpowiedz
@Knax: wsparcie wypoku to kompletna chorągiewka, a ja nie zamierzam jakkolwiek się mieszać - za długo jestem na tej stronie aby bawić się w jakieś wojenki, jak o kimś chcę wyrazić opinie to na prywatnym fejsie i kto wie ten wie
  • Odpowiedz
@xDawidMx: @LewackiKrul: nie zapominajcie o BunnyKou ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do tej dramy - mnie zastanawia, czy to tylko chwilowy trend, czy to początek przetasowań na polskim yt (no może za dużo powiedziane), ale patusy z PompaTeamu już od dawna piszczą, że mają coraz słabiej z wyświetleniami i hajsem.
  • Odpowiedz
@mandziok: no to nadal będą bezkarnie robić takie rzeczy jak grożenie puniasowi, koleś jedzie po tobie jak po szmacie a ty boisz się publicznie przeciwstawić... Możesz tylko zyskać, udostępnij coś na fb itp. nie musisz filmu nagrywać.
  • Odpowiedz
@Knax: nie da się z YT kogoś usunąć/wywalić, przykłady są niezliczone - chociażby Keemstar na którego były dziesiątki filmów po miliony wyświetleń. Jasne, mogę się bawić w wojenki i próbować, ale wolę swój czas spożytkować inaczej. To nie jest moja widownia, te osoby co oglądają patusy pokroju Rafona nigdy w życiu nie będą zainteresowane moimi filmami.
Tu nie chodzi o strach, a po prostu o brak chęci pływania w gównie.
  • Odpowiedz