Wpis z mikrobloga

Może brzydko napiszę, ale laska niech spie****a.

@InsaneMaiden: nie godzi się tak pięknych ust do brzydkich słów nadwyrężać. ale rację masz, wybaczam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pjongjanska_ferma_zolwi: co jakiś czas natrafiam na Twój komentarz, plusy, a nick mnie rozbawia. Powiedz, prosperuje Ci ta ferma? ( )

@chixi: malutka prośba: zawołaj mnie, jak już będzie po wszystkim. ciekaw jestem na czym stanęło,
nie godzi się tak pięknych ust do brzydkich słów nadwyrężać


@zolwixx: wiem, wiem, ale aż mi nerw skoczył. Jak może świadkowa nie brać pod uwagę upodobań panny młodej podczas organizowania panieńskiego? Aż mi się to w głowie nie mieści.
@InsaneMaiden: pewnie wolna, albo z jakimś samcem beta w związku, była na kilku panieńskich i strzelała dupą, popiła, popiszczała do kolesia z 6pakiem, szmatką na ptaku i sznurkiem w dupie, rano nie wie jak i o której wróciła i teraz próbuje to powtórzyć przy każdej możliwej okazji.

Zobaczysz, spodoba Ci się, ja byłam na takim panieńskim, było super, mówię Ci, striptizer takie ciacho, a rano nie wiem jak się znalazłam w
@chixi: co za egoistka :| moja przyjaciółka tak jak i Ty powiedziała, że nie chce żadnych imprezek klubowych tylko ognicho, więc wynajęłyśmy domek letniskowy przy lesie i tam miałyśmy miejsce na ognisko, sympatyczna opcja (ʘʘ) dawaj namiary na świadkową to jej opchnę ten (wcale nie oryginalny) pomysł :D
@chixi: a istnieje prawdopodobieństwo, że cię wkręcają? Czy już ci w twarz powiedziała szykuj strój pin up, czy wyczytałaś to tylko na jakiejś grupie? Jak nic nie mówiła, a tak się tym martwisz porozmawiaj z nią. Niespodzianka, niespodzianką, ale powiedz jej, że usłyszałaś co planują i nie podoba ci się to.
@martylka nie, wpadlam wczoraj do cumpelki no i mnie oświeciła że z ogniska nici. Zaczęłam ją męczyć i mi pokazała pierwszy post świadkowej na grupie, ktorą założyła żeby się z nimi komunikować. Dam im jeszcze trochę czasu, jak koleżanka nie da rady nic zdziałać to wtedy będę musiała po prostu powiedzieć ze jak nie da rady tego zrobić to ja sama to zorganizuje :)