Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć.

Jako że tradycją jest by o świcie w Niedzielę Zmartwychwstania zrobić huku na pamiątkę pękających skał, którymi zastawiona była pieczara w której złożono Jezusa, to podszedłem do sprawy profesjonalnie.
Przeczesałem kibice.net i inne kibolskie stronki, zaopatrzyłem się, przetestowałem i dla was mireczki ten #ranking :


1. Devola Rana prod. PYRO MORAVIA - 40g (!!!) prochu, gabaryty perkatej tekturki po papierze toaletowym, respekt. 15 m a w uszach dzwoniło i się sam zdygałem
2. Black Death prod. PYRO MORAVIA - 5g jakiejś lepszej mieszaniny - głośne
2.5 DUM-BUM prod. KLASEK (ale wygląda na import z Chin i przepakowywanie w Czechach) - 5,5g - dosyć głośne i za stosunkowo niską cenę - (dwie wyżej są drogie) - standard kibiców na ♯marszniepodleglosci i inne tego typu kibolskie akcje / manifestacje
3. Achtung BIG TPX001 producent - jakiś z Chin, ale u nas pakują to w swoje papierki każdy z importerów - 5g - no... od biedy


dla niepoznaki opakowania ładunku są największych rozmiarów, w stosunku do pierwszych trzech, więc robią największe wrażenie
4. FP03 BIG od Jorge, czy inne oznaczenia w zależności od importera, małe rozmiary, 3g mieszaniny ale detonuje porównywalnie do Achtunga

Swoją drogą, użycie nr1 na ulicy w dzień powszedni w Wwie, to gwarantowany alarm terrorystyczny i służby na nogach - poza Sylwestrem i Rezurekcją używać wyłącznie tak 1km w głąb lasu ;p

♯terroryzm ♯zamach

reszta to już tylko odpustowe strzelanie

Każda z listy jest petardą lontową więc trzeba się postarać by eksplodowało w dłoni.

#ciekawostki #petardy #fajerwerki ♯militaria #hobby ♯swieta ♯wielkanoc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 2