Wpis z mikrobloga

@mafi20: pojechałem na wioskę robić porządki w domu i na działce. Pamiętam, że było tak przeraźliwie cicho jakby nic się wokół nie działo.
@mafi20: wstałem po 8 uradowany bo tego dnia w hali stulecia we Wrocławiu miał być koncert na który czekałem od wielu miesięcy. Mój kumpel miał przyjechać i generalnie od rana atmosfera fajna bo planowałem sobie dzień. Później siadam że śniadaniem przed tv i po pół sekundy już wiedziałem, że do dupy tego dnia pójdę, nie na koncert.
@mafi20: Wychodziłam na wycieczkę rowerową, jak mnie teściowa z bratem niemęża wiadomością w progu uraczyli. Stwierdziłam "aha, tym razem kurdupel postawił na swoim i "wylądowali" - bo to było świeżo po akcji w Gruzji, kiedy pilot się zaparł i nie wylądował. Pojechałam oczywiście na wycieczkę. Po powrocie do domu zyskałam flejm na blogu, że szkaluję pamięć poległych, albowiem mi się z automatu na blogspocie wpis opublikował. Graffiti na moście z maziajami
Pobierz
źródło: comment_AvKTwqsJQnBxKmSvfK8aXAAO16zGCjNU.jpg
@mafi20 remontowane mieszkanie. I od rana miałem włączone radio. Pamietam jak dzis że pierwsze info w radiu było tylko takie że samolot prezydencki miał problemy przy ladowaniu