Wpis z mikrobloga

@mafi20: Obudziłem sie wtedy po artroskopii kolana i pierwsze co zauważyłem to, że rozbił się samolot w Smoleńsku.
W sumie dzięki temu jak zapomnę ile lat temu miałem operację to sprawdzam kiedy była katastrofa i już wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mafi20: Dzień wcześniej byłem na meczu Wisła Płock - Widzew. Pamiętam, że była regularna wojna z policją bo nas nie wpuścili (kibiców gości). Wracając do domu myślałem "ale jutro będzie jazda w tv że znowu Ci kibole". Poszedłem po śniadanie i gazetę od rana a Pan sprzedawca mi mówi Paanie gazety to już nieaktualne bo samolot z prezydentem się rozbił.
  • Odpowiedz
@mafi20: jechałam autobusem do gimnazjum żeby oprowadzać dzieci z podstawówki które chciałyby wybrać naszą szkołę. Zadzwoniła do mnie mama a potem odwołali drzwi otwarte i poszliśmy na pizze. Chyba nie zrozumiałam powagi sytuacji.
  • Odpowiedz
@mafi20: Spałam, matka mnie obudziła, że prezydenta zabili. Myślałam, że sobie jaja robi. Następnego dnia jechałam do Krakowa przez Warszawę, z przesiadką. Poszłam na Krakowskie Przedmieście, smutna atmosfera w #!$%@?, dużo ludzi płakało. Jeden z niewielu takich dni kiedy się ludzie jednoczą. Drugi to była chyba śmierć papieża.
  • Odpowiedz
  • 0
@mafi20 byłem na wykładzie, pierwszy rok studiów zaocznych, z których zezygnowałem i od następnego roku studiowałem już na dziennych. Ehhh wspomnienia...
  • Odpowiedz
@mafi20: wtedy akurat kot mi sie zgubił, więc zanim skosili drzewko to szukałem kota, on sie znalazł, poszedłem w kime a jak się juz obudziłem to już był z aniołkami [*] dodam do tego ze byly wtedy moje urodzinki
  • Odpowiedz
  • 0
spalem i jednym uchem słuchałem jak rodzice oglądają tv, na początku myślałem że to jakiś trailer filmu sensacyjnego polskiego i zastanawiałem się kto taki scenariusz wymyślił
  • Odpowiedz
@mafi20: Spałem po imprezie DNB z ktorej wróciłem koło 7. Około 11 obudził mnie telefonem kumpel z którym byłem na tej imprezie i powiedział, ze prezydent zginął w katastrofie lotniczej. Na początku myślałem, że mnie wkręca, ale szybko otrzeźwiałem i pobiegłem właczyć TV.
  • Odpowiedz