Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pewnie po tym wpisie dużo osób uzna, że jakaś #!$%@? ze mnie, ale mam też nadzieję, że dacie mi jakaś motywację mocnymi słowami

Jestem #rozowypasek lvl 19
I jestem bardzo emocjonalna
W klasie (#licbaza here) wszyscy mnie lubią, ale problem tkwi w tym, że za dużo osób czuję się chyba zbyt pewnie w moim towarzystwie. Mam niby dobrą koleżankę w klasie, która jest jednocześnie dla mnie chamska. #logikarozowychpaskow Absurd, wiem. Nie poprawia sytuacji fakt, że nie jestem za grosz asertywna, nie umiem odpowiedzieć chamstwem na chamstwo i po prostu milkę bo i tak wiem, że przegram.Pikanterii dodaje fakt, że tak mnie zdominowała, że inni też czują moją słabość i jak nawet jej coś powiem to inni się dziwią czemu jestem chamska.
Pewnie pomyślicie że w takim razie chyba mnie jednak nie lubią, faktem jest natomiast że czuję od nich sympatię w normalnych rozmowach. Jestem zapraszana na jakieś wypady (ostatnio jak mi się nie chciało iść to zaciągnięto mnie siłą).
Nie rozumiem dlaczego można być dla kogoś chamskim bez powodu i to chyba mnie gubi. Nawet na mirko strasznie biorę do siebie niemiłe komentarze (pod pozornie normalnym wpisem).

Strasznie mnie to boli, mam ochotę płakać z tego powodu, czuję się w dorosłym świecie jakbym była najbrzydszą dziewczynką w podstawówce i dlatego nikt mnie nie lubi.
Chciałam się tylko pożalić bo z wiadomych względów nie mam komu innemu.

#gorzkiezale #zalesie #logikarozowychpaskow #smutnazaba

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym raczej powiedział, że to typowa toksyczna osoba. Nie poradzisz, takich jest dużo, zwłaszcza w tym wieku, też to przerabiałem. Albo jej wprost powiedz o co chodzi, ale zerwij kontakt. Nie ma sensu zadawać się z kimś kto Cie unieszczęśliwia. Niektórzy to chyba czerpią energię z tego, że się mogą nad kimś wywyższyć i to nie jest Twoja wina. Ile razy słyszałem "ale nam to się chyba najlepiej gada",
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze to nie koleżanka, po drugie to znaleźli sobie osobę, z której mogą się pośmiać. Różowe paski tak mają bo potrzebują atencji i pokazać w grupie jakie są przebojowe twoim kosztem. W tym wieku już powinnaś odróżnać znajomych od ludzi, którzy próbują zabłysnąć kosztem Twojej osoby. Któregoś dnia zrób sobie podsumowanie znajomych. I wtedy powinnaś wiedzieć.
@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu ludzie lubia czuc sie dobrze, wiele osob czuje sie dobrze kiedy czuje sie lepsza od innych, bo w ten sposob zaglusza swoje wlasne kompleksy. A czyz nie jest proste poczuc sie lepiej kiedy sie komus dosra i udowodni swoja dominacje?

Jest to bardzo widoczne w grupach mlodziezy, gdzie mlodzi ludzie dopiero definiuja swoje poczucie wartosci i sa bardzo niepewni w roli doroslego. Pamietam swoje liceum, to bylo pieklo.
@AnonimoweMirkoWyznania: Gdybyś miała kiedyś ochotę pogadać, zapraszam na pw. A jeśli anonimowość jest priorytetem, na jmichalak1984@gmail.com. Ze mną czy kim innym ale pogadaj koniecznie bo w takiej patowej sytuacji się wypalisz. Słusznie zauważyłaś że coś jest nie tak, ale z tego da się wyjść, to wymaga czasu i właściwego poukładania sobie spraw w głowie...
kara(chan)mustafa: Ja jestem tym najbrzydszym tyle że chłopcem i w liceum nikt mnie nie lubi, nawet nauczyciele nie biorą mnie do odpowiedzi, po spierdox here XD Baba z matmy tylko raz mnie do tablicy wzięła i jak zobaczyła, że inni się śmieją już gdy mnie woła i przez to jestem posrany przy tablicy to mnie odpuściła i miałem spokój, ale niedługo i tak się #!$%@? bo mam raka. Także nie #!$%@?,