Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikastulejarzy #bekazpodludzi #gownowpis #takaprawda #afera #wykopgate

Z tego co zauważyłem te rzekome wykopowe atencjuszki nie tylko wprowadzały nieco świeżości w tej piwniczej atmosferze to także ich wpisy były może nie jakoś szczególnie wartościowe ale za to zabawne i nie stulejarskie.

Jednak stulejarska energia nie zniosła energii równowagi i namiastki normalności i musiała walczyć o przetrwanie swojego #!$%@?.

I jeszcze nazywanie białorycerzami tych którzy trzeźwo patrzą na sytuację.... normalnie żal.
  • 20
@damianooo5: Trzeźwo patrzą na syt. osoby które nie robią z tego afery. Afera to nie jest. Dziewczyny wrzucały zdjęcia, teraz się to rozlało i pieją o anonimowości. Jakby tego było mało wrzucały te zdjęcia na publiczne serwery/fora zamiast poszukać innego wentyla bezpieczeństwa. Trudno #glupotanieboli
Jak ktoś nie potrafi dbać o anonimowość (o którą w internecie i tak trudno, nawet bez wysyłania zdjęć,danych osobowych) to jego sprawa.
@damianooo5: Nie, nie należy. Ale ten przykład jest tak nietrafny że aż strach.

Inna sprawa kiedy ktoś jest wielce oburzony "wyciekiem" zdjęć które sam zrobił, sam upublicznił, sam robił dzióbki i inne fikołki. A potem pieje że kradnom,pokazujom, a ja tylko chciałem być anonimowy w internecie.

Sprawa z drzwiami jest o tyle inna że zależy kogo masz w swoim otoczeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdybym wiedział że
nna sprawa kiedy ktoś jest wielce oburzony "wyciekiem" zdjęć które sam zrobił, sam upublicznił, sam robił dzióbki i inne fikołki. A potem pieje że kradnom,pokazujom, a ja tylko chciałem być anonimowy w internecie.


@PepeKing: pytanie, gdzie je upublicznia.
Jesli wrzucam zdjecie na fb, to znaczy, ze chce je pokazac znajomym tam wlasnie zarejestrowanym, a nie na innych portalach.
Wrzucanie na wykop czyichs zdjec z fb, tindera, czy innych portali jest zwyczajnym
@agaja: Jeśli taki wykopek męczył taką "ispit" o znaj na FB żeby dajmy na to potem upublicznić konto ze zdjęciami, to tak jest to świństwo i tu się ze sobą zgadzamy.
@PepeKing: a jak nie meczyl, a wysledzil - tym bardziej swinstwo.
Jak wrzucaja na wykopie, robia jakies pokazmorde itd - to sprawa dyskusyjna.

Generalnie z calej tej afery wiem niewiele, bo jak popatrzylam rano na wykop to juz tylko komentarze byly, nie za bardzo wiem kogo pokazano, ale kurcze no... upublicznianie zdjec i danych spoza wykopu to dziadostwo i swiadczy o bardzo niskim poziomie kultury i moralnosci osoby wrzucajacej.
@agaja: Z tą aferę chodzi chyba o to że na jakimś streamie "danielmagical" osoby z tej "afery" dawały tzw.donejty ktoś poszperał i wyszperał dane osobowe które razem z donejtami idą. Sytuacja pokręcona, wiem że ta "afera" nie stała obok prawdziwej #afery ale ok niech będzie. Przynajmniej inne tagi trochę odżyły.
Z tego co zauważyłem te rzekome wykopowe atencjuszki nie tylko wprowadzały nieco świeżości w tej piwniczej atmosferze to także ich wpisy były może nie jakoś szczególnie wartościowe ale za to zabawne i nie stulejarskie.


@damianooo5: No tak pisanie o tym, że się zesrała i śmierdzi to za pewne świetny content dla Ciebie, który wprowadza sporo świeżości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stuleją to jesteś Ty koleżko, bo dla